• Sākums >
  • Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Vides snieguma novērtējuma Latvijai prezentēšana un mērķauditorijas informēšana.

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Vides snieguma novērtējuma Latvijai prezentēšana un mērķauditorijas informēšana.

Reģ Nr. 1-08/9/2019

Projekta mērķis

Nodrošināt kvalitatīva OECD Vides snieguma novērtējuma (Environmental Performance Review) Latvijai (turpmāk – Novērtējums) publicēšanu, un prezentēšanu politikas plānotājiem un citām mērķgrupām, veicinot Novērtējuma secinājumu un rekomendāciju izmantošanu nacionālās politikas veidošanā, piemēram, izstrādājot Nacionālo attīstības plānu un Vides politikas pamatnostādnes periodam pēc 2020.gada.

Projekta uzdevumi

1) Nodrošināt kvalitatīvu Latvijas pārstāvību OECD Vides pārskatu darba grupas sanāksmēs, papildus regulārajiem diviem Latvijas pārstāvjiem piesaistot VARAM un padotības iestāžu ekspertus konkrētos jautājumos un tulkus sinhronā tulkojuma nodrošināšanai no/uz latviešu valodu. 2) Nodrošināt Novērtējuma (tiks publicēts angļu un latviešu valodās elektroniskā un drukātā formā) prezentāciju Latvijā, politikas plānotāju un sabiedrības informēšanu par OECD secinājumiem un rekomendācijām, kā arī apspriest ar mērķgrupām to integrēšanu un izmantošanu nacionālajā politikā, veicinot valsts ilgtspējīgu attīstību.

Projekta rezultāti

1. Nodrošināta paplašinātas Latvijas delegācijas dalība OECD Vides pārskatu darba grupas sanāksmēs 2. Publicēts Novērtējums angļu un latviešu valodās (drukātā un elektroniskā formā). Novērtējuma prezentācijā un apspriešanā piedalījušies līdz 70 mediju pārstāvju un līdz 200 institūciju un organizāciju pārstāvju.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 31.10.2019
Īstenotājs VARAM
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 39 390.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 39 390.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 58 390.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.