• Sākums >
  • Ejam, skrienam, kustamies II

Ejam, skrienam, kustamies II

Reģ Nr. 1-08/89/2016

Projekta mērķis

Veicināt Saldus, Brocēnu un Skrundas novadu dažādu vecumu iedzīvotāju vides izglītību un sapratni par fizisko aktivitāšu nozīmi un personīgo atbildību vides aizsardzībā, organizējot sacensības un konkursus.

Projekta uzdevumi

1. Izveidot projekta vadības grupu; 2. Informēt sabiedrību, organizēt zibakciju; 3. Organizēt fotokonkursu skolēniem „Mans zaļais dzīvesveids”; 4. Organizēt orientēšanās sacensības iesācējiem; 5. Izveidot un uzstādīt ierīces vingrošanai dabā pie O.Kalpaka muzeja; 6. Organizēt āra vingrojumu sacensības; 7. Izveidot un izdot bukletu par vingrojumiem brīvā dabā; 8. Organizēt pārgājienu ar vides uzdevumiem no Lēnām līdz O.Kalpaka muzejam; 9. Izvērtēt projektu un iesniegt atskaites.

Projekta rezultāti

1. Saldus, Brocēnu un Skrundas novadu dažāda vecuma iedzīvotāji informēti par projektu un tā norisi (publikācijas un afišas mājaslapās www.saldus.lv, www.broceni.lv, www.skrunda.lv , kā arī preses relīzes uz e-pastiem laikrakstiem un skolām, izdalītie iepirkumu maisiņi); 2. Projektā iesaistīti 200 – 300 dažāda vecuma iedzīvotāji no Saldus, Brocēnu un Skrundas novadiem (fotogrāfijas, dalībnieku reģistrācijas lapas); 3. Fotokonkursā „Mans zaļais dzīvesveids” piedalījušies 40 -50 skolēni (blociņu un kladu ar konkursa uzvarētāju fotogrāfijām eksemplāri, dalībnieku saraksts) ; 4. Orientēšanās sacensībās iesācējiem piedalījušies 80 – 100 dalībnieki (fotogrāfijas, dalībnieku reģistrācijas lapas); 5. Izveidotas un uzstādītas 10 ierīces vingrošanai dabā pie O.Kalpaka muzeja (fotogrāfijas); 6. Āra vingrojumu sacensībās piedalījušies 80 – 100 dalībnieki (fotogrāfijas, dalībnieku reģistrācijas lapas); 7. Izveidots un izdots buklets par vingrojumiem brīvā dabā (bukleta eksemplārs); 8. Pārgājienā no Lēnām līdz O.Kalpaka muzejam piedalījušies 80 – 100 dalībnieki (fotogrāfijas, dalībnieku reģistrācijas lapas); 9. Projekta izvērtēšanā piedalījušies visi dalībnieki (anketu apkopojums).

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.08.2016
Īstenotājs Latvijas Ārstu biedrība
Rīga, Skolas iela 3, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 4 548.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 350.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.