99 piedzīvojumi dabā

Reģ Nr. 1-08/89/2014

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir veicināt bērnu un viņu vecāku izpratni par vidi un dabu, tās problēmām un motivēt aktīvai darbībai vides aizsardzībā un atbildīgā dzīvesveidā.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevumi ir:  Iepazīstināt 30 bērnus un viņu vecākus no Ikšķiles un apkārtnes ar viņiem aktuālām vides problēmām un risinājumiem dabas aizsardzībai, motivēt un informēt viņus par atbaidīga dzīvesveida risinājumiem.  Izstrādāt brīvpieejas materiālus vides izglītības nodarbībām, kas būs pieejami skolas mājas lapā un tiks 2 izmantoti mācību darbā Ikšķiles Brīvajā skolā.  Izveidot sajūtu taku Ikšķiles brīvajā skolā kā atgādinājums par cilvēka un dabas mijiedarbību un savstarpējo atkarību.

Projekta rezultāti

 30 bērni un viņu vecāki no Ikšķiles un apkārtnes iepazinušies ar viņiem aktuālām vides problēmām un risinājumiem dabas aizsardzībai, kā arī motivēti un informēti par atbildīga dzīvesveida risinājumiem.  Izstrādāti brīvpieejas materiāli, kas būs pieejami skolas mājas lapā un tiks izmantoti mācību darbā Ikšķiles Brīvajā skolā.  Ikšķiles brīvajā skolā izveidota sajūta taka kā atgādinājums par cilvēka un dabas mijiedarbību un savstarpējo atkarību.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2014
Īstenotājs Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile, Ikšķiles nov., Rīgas iela 175, LV-5052
Projekta kopējās izmaksas 5 636.11 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 248.05 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.