• Sākums >
  • Zaļo gaismu lietu otrai dzīvei!

Zaļo gaismu lietu otrai dzīvei!

Reģ Nr. 1-08/88/2016

Projekta mērķis

Veicināt Brocēnu novada iedzīvotāju iesaistīšanos atkritumu šķirošanā un lietu otrreizējā izmantošanā, organizējot atkritumu šķirošanas akciju un lietu otrās dzīves nodarbības.

Projekta uzdevumi

1. Izveidot projekta vadības grupu; 2. Informēt sabiedrību; 3. Organizēt atkritumu šķirošanas akciju; 4. Organizēt lietu otrās dzīves nodarbības; 5. Veidot vides objektu; 6. Izvērtēt projektu un iesniegt atskaites.

Projekta rezultāti

1. Brocēnu novadu dažāda vecuma iedzīvotāji informēti par projektu un tā norisi (informācija mājaslapā www.broceni.lv, www.brocenuvsk.lv , laikrakstā „Saldus Zeme”) 2. Izveidotas un izdalītas iedzīvotājiem 400 info lapiņas par iespēju nodot dažādus atkritumus pārstrādei un otrreizējai izmantošanai. (fotogrāfijas) 3. Izvesti pilni 4 lielgabarīta atkritumu konteineri. (fotogrāfijas, rēķins) 4. Savāktas mazās mēbeles, makulatūra, nolietotās elektropreces un mobilie telefoni, ko nodot pārstrādei vai izmantot nodarbībās, dodot lietām otro dzīvi. (fotogrāfijas, saraksti) 5. Izveidots vides objekts no nolietotām elektroprecēm. (fotogrāfijas) 6. Notikušas 5 nodarbības, dodot lietām otro dzīvi. (fotogrāfijas, dalībnieku saraksti) 7. Izgatavotas un izdalītas 400 nozīmītes un magnētiņi Brocēnu novada iedzīvotājiem, kuri piedalījušies atkritumu šķirošanas akcijā un nodarbībās. (fotogrāfijas, dalībnieku saraksts)

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.06.2016
Īstenotājs Mantinieki
Saldus nov., Šķēdes pag.,, "Kalnāji", LV-3875
Projekta kopējās izmaksas 2 162.16 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 618.16 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.