• Sākums >
  • Infrastruktūras attīstība Limbažu Lielezera peldvietā

Infrastruktūras attīstība Limbažu Lielezera peldvietā

Reģ Nr. 1-08/72/2018

Projekta mērķis

Īstermiņa: Jaunas infrastruktūras izveide tīras vides saglabāšanai un infrastruktūras pieejamībai Limbažu Lielezera pludmalē, izbūvējot stacionāru sabiedrisko tualešu bloku, pieejamu cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Ilgtermiņa: Ilgtspējīga Limbažu Lielezera pludmales attīstības veicināšana, aizsargājot apkārtējo vidi un pludmales apmeklētājiem nodrošinot mūsdienīgu pakalpojumu servisu, kas ilgtermiņā sekmē vides kvalitātes paaugstināšanos.

Projekta uzdevumi

1. Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde. Nepieciešams veikt cenu aptauju būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei un izvēlēties prasībām atbilstošu pretendentu, kurš piedāvā zemāko cenu. Rezultāts: noslēgts līgums par būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādi par tualešu bloka būvdarbiem un izstrādāta būvniecības ieceres dokumentācija. 2.Tualešu bloka būvdarbi. Nepieciešams veikt iepirkumu par tualešu bloka izgatavošanu un uzstādīšanu, ūdens un kanalizācijas, elektrības pieslēguma izbūvi un izvēlēties prasībām atbilstošu pretendentu, kurš piedāvā zemāko cenu. Rezultāts: noslēgts līgums par tualešu bloka būvdarbiem un veikta stacionāra tualešu bloka izgatavošana un nevietošana Limbažu Lielezera peldvietā. 3.Projekta vadības un publicitātes nodrošināšana. Rezultāts: īstenots projekts un nodrošināta projekta publicitāte, grāmatvedības uzskaite atbilstoši likumdošanai.

Projekta rezultāti

Projekta ietvaros izbūvētā stacionārais tualešu bloka uzturēšanu nodrošinās Limbažu novada pašvaldības aģentūra ALDA, kuras pārziņā ir nodota Limbažu Lielezera un tās apkārtnes un pludmales apsaimniekošana. Paredzams, ka rezultāti tiks izmantoti ilgtermiņā, vairāk kā turpmākos 5 gadus pēc projekta pabeigšanas. Tualešu apsaimniekošanas izmaksas katru gadu tiks paredzētas pašvaldības budžetā, konkrēti pašvaldības aģentūras ALDA budžeta sadaļā.

Vadlīnija Ūdeņu aizsardzība
Realizācijas laiks 30.04.2019
Īstenotājs Limbažu novada pašvaldība
Limbaži, Rīgas iela 16, LV-4001
Projekta kopējās izmaksas 40 000.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 36 000.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.