• Sākums >
  • Akcijas "Zaļā vidē - zaļam būt" organizēšana Rēzeknes pilsētā un novadā

Akcijas "Zaļā vidē - zaļam būt" organizēšana Rēzeknes pilsētā un novadā

Reģ Nr. 1-08/65/2016

Projekta mērķis

Sabiedrības vides apziņu veidojoša un videi draudzīga dzīvesveida popularizējošas akcijas organizēšana skolas vecuma bērniem un jauniešiem. Sabiedrības izglītošana un audzināšana vides aizsardzības jomā. Vides aizsardzības problēmu aktualizēšana un risināšana Rēzeknes pilsētā un novadā.

Projekta uzdevumi

1. Organizēt 4 ekspedīcijas skolas vecuma bērniem un jauniešiem, ar mērķi novērot un aktualizēt tās vides aizsardzības problēmas, kuras ir Rēzeknes pilsētas un novada «zaļajā» vidē; 2. Organizēt 2 izbraukuma lekcijas uz Rēzeknes novada Maltas un Stoļerovas pagastiem; 3. Rast risinājumu aktualizēto vides aizsardzības problēmu novēršanai Rēzeknes pilsētā un novadā; 4. Izveidot izglītojošo spēli Android un iOS atbalstītām ierīcēm- planšetdatoriem un viedtālruņiem.

Projekta rezultāti

1. Tiks organizēta ekspedīcija skolas vecuma bērniem un jauniešiem, ar mērķi novērot un aktualizēt tās vides aizsardzības problēmas, kuras ir Rēzeknes pilsētas un novada «zaļajā» vidē; 2. Tiks organizētas 2 izbraukuma lekcijas uz Rēzeknes novada Maltas un Stoļerovas pagastiem; 3. Tiks rasts risinājums aktualizēto vides aizsardzības problēmu novēršanai Rēzeknes pilsētā un novadā; 4. Tiks izveidota izglītojošā spēle Android un iOS atbalstītām ierīcēm- planšetdatoriem un viedtālruņiem.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.10.2016
Īstenotājs Four - E
Rēzekne, Zemnieku iela 51, LV-4601
Projekta kopējās izmaksas 10 060.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 545.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.