• Sākums >
  • Uzklausīt, iepazīt, padomāt un rīkoties!

Uzklausīt, iepazīt, padomāt un rīkoties!

Reģ Nr. 1-08/60/2016

Projekta mērķis

Sekmēt atbildības izjūtas veidošanos un prasmju izkopšanu, kas nepieciešamas pozitīvu lēmumu pieņemšanai, lai mazinātu Baltijas jūras ūdens un kāpu piesārņojumu.

Projekta uzdevumi

1. Apkopot materiālus un uzskates līdzekļus par dabiskajām un dabai draudzīgajām sadzīvē izmantojamajām vielām. 2. Viesojoties piekrastes mājās izzināt viņu izmantojamos materiālus un iepazīstināt iedzīvotājus ar dabisko un videi draudzīgo sadzīves ķīmiju, ekoloģiskajām metodēm samazinot dārza kaitēkļus un nezāles. 3. Noorganizēt dziesmu konkursu “Dziedam dabā” veltītu ūdens tēmai, lai iepazītu mūsu tautas folklorā un mūsdienu dziesmās ūdens tematiku.

Projekta rezultāti

1. Apkopoti materiāli par dabai draudzīgajiem materiāliem, ko ieteicams izmantot gan sadzīvē, gan mazdārziņā. 2. Piekrastes iedzīvotāji būs informēti par viņu ikdienas izvēles un rīcības iespējām, lai samazinātu piesārņojumu jūras piekrastē un uzlabotu viņu pašu dzīves kvalitāti. 3. Bērni būs guvuši zināšanas, un prasmes komunicēt ar sabiedrību par iedzīvotājiem un dabai svarīgām lietām, izprotot to savstarpējo saistību un ietekmi. 4. Bērni gūs iemaņas uzstāties uz skatuves, un, vadot aktivitātes, dziesmu starplaikos iepazīstināt apmeklētājus ar Baltijas jūras un piekrastes augiem, dzīvniekiem, to savstarpējo mijiedarbību barības ķēdēs un cilvēka darbības ietekmi uz šo ekosistēmu.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 02.09.2016
Īstenotājs Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta atbalsta biedrība
Salacgrīva, Pērnavas iela 15-78, LV-4033
Projekta kopējās izmaksas 2 626.72 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 960.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.