• Sākums >
  • Putnu vērošana nometne Viesītē

Putnu vērošana nometne Viesītē

Reģ Nr. 1-08/60/2015

Projekta mērķis

Organizēt atvērtu dienas nometni Viesītē 3 dienu garumā 2015. gada vasarā vismaz 12 bērniem vecumā no 9 līdz 14 gadiem par putnu vērošanu, veicinot skolas vecuma bērnu izpratni par vidi un dabu, tās problēmām un motivējot bērnus aktīvai darbībai vides aizsardzībā.

Projekta uzdevumi

1. Saskaņot precīzu nometnes rīkošanas laiku ar pašvaldību un Viesītes vidusskolu; 2. Informēt par nometni bērnus, izmantojot visus pieejamos līdzekļus – Viesītes vidusskolu, citas kultūras un sporta iestādes, vietējās NVO, vietējos medijus u.c. 3. Precizēt putnu vērošanas nometnes programmu atbilstoši aktuālajai situācijai – laika apstākļiem, dalībnieku skaitam u.c.. 4. Realizēt nometni. 5. Izvērtēt nometni. 6. Nodrošināt projekta vadību un publicitāti.

Projekta rezultāti

1. Ir realizēta atvērta dienas nometne Viesītes pilsētā 3 dienu garumā 2015. gada vasarā vismaz 12 bērniem vecumā no 9 līdz 14 gadiem par putnu vērošanu, atbilstoši aktuālajiem laika apstākļiem un saskaņotajam nometnes norises laikam; 2. Ir veikta nometnes izvērtēšana, apkopojot nometnes dalībnieku un personāla viedokļus – tie apkopoti izvērtējuma ziņojumā ar ietikumiem citu līdzīgu nometņu īstenošanai. 3. Nodrošināta projekta vadība un publicitāte – projekts ieviests plānotajā budžetā un laikā, kā arī sagatavotas vismaz 2 publikācijas novada medijos par projekta norisi.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 31.08.2015
Īstenotājs Sub Coeli
Vīlandes iela 6-1, Rīga, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 675.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 490.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.