• Sākums >
  • Izturētspējas akcija KOPĀ STIPRĀKI

Izturētspējas akcija KOPĀ STIPRĀKI

Reģ Nr. 1-08/54/2016

Projekta mērķis

Noorganizēt Izturētspējas akciju KOPĀ STIPRĀKI divās Latvijas pašvaldībās Vidzemē un Kurzemē, iesaistot skolas, vietējo kopienu un apkārtējo novadu iedzīvotājus, lai, kopīgi līdzdarbojoties, stiprinātu kopienas ilgtspēju un izturētspēju.

Projekta uzdevumi

1. Noorganizēt atvērtus, iesaistošus pasākumus Kandavas un Ogresgala pašvaldībās; 2. Izglītot 6 novadu pārstāvjus par ilgtspējas un izturētspējas jautājumiem; 3. Pievērst 6 novadu iedzīvotāju uzmanību klimata pārmaiņu un izturētspējas jautājumiem; 4. Iesaistīt tuvējo novadu skolas, iedzīvotājus un pašvaldību pārstāvjus brīvprātīgā vides labiekārtošanas darbā; 5. Stiprināt sadarbību kaimiņu pašvaldību starpā ilgtspējas un izturētspējas paaugstināšanā.

Projekta rezultāti

1. Noorganizēti atvērti , iesaistoši pasākumi 2 pašvaldībās; 2. 6 novadu pārstāvji izglītoti par ilgtspējas un izturētspējas jautājumiem; 3. 200 iedzīvotāju uzmanība pievērsta klimata pārmaiņu un izturētspējas jautājumiem. 4. 6 novadu skolas, iedzīvotāji un pašvaldību pārstāvji iesaistīti brīvprātīgā vides labiekārtošanas darbā; 5. Stiprināta sadarbība kaimiņu pašvaldību starpā ilgtspējas un izturētspējas paaugstināšanā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.10.2016
Īstenotājs Bērnu vides skola
Rīga, Ģertrūdes iela 16-14, LV-1024
Projekta kopējās izmaksas 8 103.26 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 6 065.84 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.