„Tava zaļā izvēle”

Reģ Nr. 1-08/531/2014

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību draudzīga dzīvesveida popularizēšanai, iekļaut Daugavpils pilsētas un Latgales reģiona jauniešus aktivitātēs, kuras vērstas uz „atbildīga dzīvesveida izzināšanu”.

Projekta uzdevumi

1. Sniegt projekta dalībniekiem zināšanas vides aizsardzībā; 2. Organizēt pasākumus vides apstākļu uzlabošanai Daugavpils pilsētas un Latgales reģiona ietvaros; 3. Organizēt izglītojošas ekskursijas projekta dalībniekiem un visiem interesentiem; 4. Izplatīt informāciju par projekta aktivitātēm iedzīvotāju starpā.

Projekta rezultāti

• Informācija par projektu tiks izplatīta portālos www.facebook.com; www.draugiem.lv; www.erfolg.lv; www.grani.lv; • Tiks organizēta 1 ekskursija uz Briežu dārzu „Mežsētas” un dabas izglītības centru „Rāzna”; • Tiks organizētas ekskursijas uz Latgales Zoodārzu, Daugavpils Universitātes Ekoloģijas institūtu un uz Daugavpils Universitātes Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju korpusu, uz Daugavpils Universitātes izglītības un pētniecības centru „Ilgas”, Ekskursija uz Valsts vides dienestu (Daugavpils reģionālā vides pārvalde), uz Daugavpils ūdensvada muzeju – kopā 5 ekskursijas; • Tiks organizēts 1 plaša mēroga pasākums veltīts vides tēmai - „Zoomaifest”; • Tiks organizēts 1 pasākums – sacensības par vides aizsardzības tēmu – „Kas? Kur? Kad?”; • Tiks organizēti 2 konkursi par vides aizsardzības tēmu un dabu – „Konkurss: dzejoļi, kuri ir veltīti dabas tēmai” un „Konkurss: rokdarbi par dabas tēmu”; • Tiks organizēts 1 praktisks pasākums vides piesārņojuma mazināšanai – „Lielā talka”; • Tiks organizēts 1 pasākums, veltīts klimata pārmaiņas jautājumu aktualizēšanai un elektroenerģijas taupīšanas ikdienā popularizēšanai – „Zemes stunda”.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 30.12.2015
Īstenotājs ERFOLG
Daugavpils, Rēzeknes iela 5A-66, LV-5422
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.