Domā un dzīvo zaļi

Reģ Nr. 1-08/51/2015

Projekta mērķis

Nometnes mērķis ir radīt saturīgu un interesantu brīvā laika pavadīšanu ar dažādiem izzinošiem pasākumiem - apkārtējās vides un kultūras iepazīšanu caur atraktīvām ekskursijām, ekspedīcijām, pilsētas orientēšanās spēlēm un radošajām darbnīcām. Tikai iepazīstot un izprotot apkārtējo vidi, mēs iemācāmies to saudzēt un rūpēties par to, jo viss kas mums ir apkārt ir aizdots mums uz kādu laiku, bet tas pieder nākotnei.

Projekta uzdevumi

Nometnes uzdevumi - Radīt piederības sajūtu Rīgai. Netradicionālā veidā iepazīstināt ar apkārtējo vidi, kā to saudzēt, caur ekskursijām, pārgājieniem, spēlēm un radošajām nodarbībām. Vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vasaras brīvlaikā un dažādu sociālo grupu integrāciju un sadarbības veicināšanu.

Projekta rezultāti

Galvenais rezultāts – neformālā veidā caur aizraujošām nodarbībām tiks iepazīta apkārtējā vide un kultūra, tiks attīstīta prasme būt atbildīgam pret dabas un kultūras vērtībām, kā arī izpratne par apkārtējās vides kultūras mantojumu (dižkoki, atkritumu šķirošanu un to lomu pilsētā)

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 30.07.2015
Īstenotājs Cita Rīga
, ,
Projekta kopējās izmaksas 2 583.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 933.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 933.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.