Veselīgā dzīvesveida popularizēšana

Reģ Nr. 1-08/513/2014

Projekta mērķis

Izglītot sabiedrību par veselīgu dzīvesveidu un tā ietekmi uz dzīves kvalitāti. Dažādu faktoru – vides, uztura, fizisko aktivitāšu ietekme uz cilvēka dzīvi. Projekta mērķis informēt sabiedrību kompleksu pasākumu veidā – gan izdales materiāli par veselīgu dzīvesveidu, tā nozīmi, gan semināri, kuros savas nozares speciālisti runā par aktuālām problēmām un praktiskām metodēm veselības uzlabošanā., gan arī sporta skrējiens, kas mudina cilvēkus uz fiziskām nodarbībām un aktivitātēm.

Projekta uzdevumi

Sabiedrības informēšana par veselīgu dzīvesveidu un tā nozīmi; 2) Semināru- lekciju nodarbības par elektromagnētiskā lauka piesārņojumu un nelabvēlīgo ietekmi uz cilvēka organismu, aizsardzības metodēm tehnogēnajā vidē; 2 3) Semināru- lekciju nodarbības par cilvēka anatomiju, mugurkaula nozīme un kā mugurkauls var ietekmēt cilvēka likteni tiešā nozīmē. 4) Semināru- lekciju nodarbības par pareizu uzturu un tā galvenajiem pamatprincipiem; dabīgiem produktiem un to iekļaušanu ikdienas uzturā. Dabīgu produktu nozīme cīņā ar vēzi. 5) Semināru- lekciju nodarbības par ūdens fizikālajām, ķīmiskajām, bioloģiskajām īpašībām un ietekmi uz cilvēka organismu. 6) Sabiedrības iesaistīšana Go Green sporta skrējienā 10km un 5km distancēs

Projekta rezultāti

Sabiedrības informēšana par veselīgu uzturu, vides faktoriem, cilvēka uzbūvi un ūdens nozīmi – dalībnieku skaits -560 (tiks organizētas 4 lekcijas ar sēdvietu skaitu 140); 2) Sporta skrējiens Go Green 5 km un 10 km distances. Dalībnieku kopējais provizoriskais skaits – 3 000 dalībnieku.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 23.05.2015
Īstenotājs EUROPEAN YOGA HEALING FEDERATION
Rīga, Ģertrūdes iela 5-1, LV-1010
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.