• Sākums >
  • Videi draudzīgo risinājumu ieviešana un popularizēšana starptautiska mūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivāla „Zobens un Lemess” ietvaros. I kārta

Videi draudzīgo risinājumu ieviešana un popularizēšana starptautiska mūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivāla „Zobens un Lemess” ietvaros. I kārta

Reģ Nr. 1-08/50/2016

Projekta mērķis

1. Samazināt atkritumu daudzumu brīvdabas festivālā „Zobens un Lemess”; 2. Rosināt cilvēkus vairāk pievērst uzmanību iespējai samazināt atkritumu daudzumu sadzīvē; 3. Rosināt arī citu masu pasākumu organizētājus ieviest glāžu depozītu sistēmu.

Projekta uzdevumi

1. Pilnībā atteikties no vienreizējās lietošanas glāzēm, kas līdz šim tika izmantotas alus, alkoholisko un atspirdzinošo dzērienu pasniegšanai, kas ļaus būtiski samazināt atkritumu daudzumu, kas neizbēgami rodas pasākuma norises laikā; 2. Iepazīstināt potenciālos festivāla apmeklētājus ar šo videi draudzīgās sistēmas ieviešānas ieceri, pozicionēt festivālu „Zobens un Lemess” kā videi draudzīgu pasākumu; 3. Tieši iesaistīt festivāla apmeklētājus, darbiniekus un dalībniekus glāžu depozīta sistēmas ieviešanā.

Projekta rezultāti

4. Galvenais un vienīgais praktiskais rezultāts - ievērojami samazināt sadzīves atkritumu apjomu, kas neizbēgami rodas festivāla norises laikā. Pērn festivālā tika pārdotas vairāk kā 11600 dzērienu vienību, kas tika ielietas vairāk kā 11600 vienreizējas lietošanas plastmasas glāzēs un gala rezultātā nonāca atkritumu konteineros. Projekta rezultātā šīs milzīgās atkritumu kaudzes vienkārši nebūs.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 09.09.2016
Īstenotājs Alternatīvās kultūras centrs Krauklis
Rīga, Čiekurkalna 2. Šķērslīnija, 4/1 - 6, LV-1026
Projekta kopējās izmaksas 3 988.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 988.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.