Mobilā ceļveža ekozime.lv izstrāde un popularizēšana

Reģ Nr. 1-08/509/2014

Projekta mērķis

Veicināt ekomarķējumu atpazīstamību sabiedrībā, lai sekmētu „zaļāku” iepirkšanos, kas ir būtiska un neatņemama videi draudzīga dzīvesveida sastāvdaļa, izstrādājot mobilo ceļvedi ekozime.lv.

Projekta uzdevumi

Projekta Mobilā ceļveža ekozime.lv izstrāde un popularizēšana uzdevumi: 1) saturiski un tehniski izstrādāt mobilajiem tālruņiem pielāgotu interneta mājaslapu – mobilo ceļvedi, kas sniegtu iedzīvotājiem informāciju par Latvijā sastopamajiem oficiālajiem ekomarķējumiem pēc iespējas plašākam produktu klāstam; 2) iepazīstināt pēc iespējas plašāku sabiedrību ar jaunradīto mobilo ceļvedi, organizējot tā popularizēšanas pasākumu 4 pašvaldībās un iesaistot ceļveža popularizēšanas spēlē vismaz 400 dalībnieku, kā arī īstenojot projekta publicitātes pasākumus.

Projekta rezultāti

1. izstrādāts mobilais ceļvedis, kas būtu ērti lietojams dažādu modeļu mobilajos tālruņos un aptvertu vismaz 10 galvenās plaša patēriņa produktu grupas un informāciju par tām raksturīgākajiem oficiālajiem ekomarķējumiem 2. notikuši mobilā ceļveža popularizēšanas pasākumi 4 pašvaldībās un to ietvaros notiekošajā spēlē iesaistīti 400 cilvēki 3. projekta norises laikā mobilo ceļvedi internetā apmeklējuši vēl vismaz 100 cilvēki, neskaitot jau minētos 400 popularizēšanas spēles dalībniekus 4. nodrošināta mobilā ceļveža darbība vismaz 3 gadus pēc projekta noslēguma.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 30.11.2015
Īstenotājs Baltijas Vides Forums
Rīga, Antonijas iela 3-8, LV-1010
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.