Mūsu pēdas nospiedums

Reģ Nr. 1-08/4/2015

Projekta mērķis

Veicināt izpratni un radīt interesi skolēnos par vides un cilvēka mijiedarbību. Radīt interesi un vēlmi skolēnos mainīt savus ikdienas paradumus, lai mazinātu ekoloģiskās pēdas nospiedumu, nepasliktinot savu dzīves kvalitāti. Motivēt skolēnus domāt ekoloģiski ilgtspējīgi un dalīties savā pieredzē ar citiem. Popularizēt ekoloģisko domāšanu jauniešu vidū.

Projekta uzdevumi

 Praktiski darbojoties veicināt skolēnos izpratni par savas ēšanas paradumiem, produktiem un videi draudzīgām precēm;  Ar praktiskiem mājas darbiem veiksim izpēti savā ģimenē par transporta un mājokļa apsaimniekošanas paradumiem;  Nodrošināsim prezentācijas, informāciju un radošās darbnīcas brīvprātīgo jauniešu un ekspertu vadībā;  Attīstīt komunikācijas un savstarpējās saskarsmes prasmes skolēnu vidū;  Dalīties pieredzē par dabas resursu taupīšanu starp citiem nometnes dalībniekiem, ekspertiem, pasniedzējiem un savas ģimenes locekļiem;  Iesaistīt skolēnus no maznodrošinātām un sociāli nelabvēlīgām ģimenēm.

Projekta rezultāti

1. Noorganizēta 5 dienu nometne 20 skolēniem; 2. Veikts 1 eksperiments; 3. Novadīta 1 radošā darbnīca; 4. Veikti 4 grupu darbi un individuālie darbi; 5. Novadītas 5 informatīvās prezentācijas un 5 nometnes dalībnieku prezentācijas; 6. Izveidots 1 video materiāls un kolāža; 7. Izpildīti 2 mājas darbi kopā ar vecākiem; 8. Noorganizēts videi draudzīgs pasākums.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 22.03.2015
Īstenotājs Siguldas novada Jaunrades centrs
Sigulda, Skolas iela 3, LV-2150
Projekta kopējās izmaksas 1 500.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 125.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.