• Sākums >
  • VIDES NOMETNE JAUNIEŠIEM „ ZINI, VARI, DARI!”

VIDES NOMETNE JAUNIEŠIEM „ ZINI, VARI, DARI!”

Reģ Nr. 1-08/47/2015

Projekta mērķis

Realizēt Kuldīgas un Krimuldas novadu jauniešu vides nometni, sekmējot skolēnu izpratni par vidi un dabu tās problēmām un motivēt aktīvai darbībai vides aizsardzībā.

Projekta uzdevumi

Uzdevumi : 1. Teorijas un prakses vienotība. 1.1. Jauniešiem piedāvās aktivitātes, kur skolā iegūtās teorētiskās zināšanas pielietos praksē ekspedīcijās, ekskursijās ar uzdevumiem, komunikācijās ar ekspertiem. 1.2. Izmatos praktiskas metodes upju pētniecībā, augu sugu, kukaiņu pētniecībā . 1.3. Sekmēt jauniešu spēju izprast dabiskas un mākslīgas ekosistēmas ilgtspēju un efektvitāti.

Projekta rezultāti

1.Draudzīgas 30 jauniešu komandas izveidošana, kas spēs nometnē gūtās prasmes un iemaņas pielietot ilgtermiņā, popularizējot savā vidē- skolā, dzīvesvietā vidē draudzīgas attieksmes un vērtības. Apgūs praktiski bioindikācijas metodes. 2.Saskaņota un sadarboties spējīga pedagoģiskā kodola 4 izveide, kas spētu videi draudzīgas idejas īstenot turpmāk individuāli un komandā. 3.Gan pedagoģisko, gan sociālo iemaņu un pieredzes papildināšana visiem nometnes dalībniekiem. 4.Katrs nometnes dalībnieks, nometnes darbības laikā izveidoto portfolio ar ekspedīciju un nodarbību darba lapām, bukletiem , varēs izmantot turpmākā darbā mācību procesā kā izziņas materiālu.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 08.08.2015
Īstenotājs Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs
Kuldīga, 1905 gada iela 10, LV-3301
Projekta kopējās izmaksas 3 918.22 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 886.72 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.