• Sākums >
  • Patērētāju ceļvedis zaļākam dzīvesveidam

Patērētāju ceļvedis zaļākam dzīvesveidam

Reģ Nr. 1-08/46/2016

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir celt patērētāju apziņu par individuālā patēriņa ietekmi uz vidi un motivēt patērētājus rīkoties videi draudzīgāk, tādejādi samazinot iedzīvotāju radītu negatīvu ietekmi uz vidi.

Projekta uzdevumi

1. Situācijas izpēte un jau esošās informācijas apzināšana un apkopošana; 2. Patērētāju ceļveža gala koncepcijas sagatavošana; 3. Teksta sagatavošana: paredzētas 12 daļas, ievads, saites un indekss. Kopumā 200 lpp. Katra sadaļa tiks ilustrēta ar attēliem un puse no izdevuma būs krāsaina, ieskaitot vāku; 4. Ceļveža maketēšana un iespiešana. Izdevums tiks iespiests uz otrreizēji pārstrādāta papīra 5000 eksemplāros, A5 formātā, izmantojot dabīgās krāsas un būs mīkstajos vākos; 5. Publicēšana internetā – sagatavotais materiāls būs pieejams arī Zaļas brīvības mājaslapā (http://www.zalabriviba.lv/) bez maksas; 6. Izplatīšana un prezentēšana: - ar ceļvedi tiks iepazīstināti masu saziņas līdzekļi; - ceļvedis tiks izplatīts publiskos pasākumos - festivālā “Laba daba” un izstādē “Rīga Food 2016”. Par ceļveža izdošanu tiks izsūtīta preses relīze, informācija tiks ievietota sociālajos medijos.

Projekta rezultāti

1. Pēc situācijas izpētes sagatavota informācija un izveidots Zaļais ceļvedis; 2. Ceļvedis izdots 5000 eksemplāros; 3. Ceļvedis publicēts internetā; 4. Izvērstas publicitātes aktivitātes medijos un sociālajos medijos; 5. Informatīvais ceļvedis izplatīts pasākumos (“Laba daba” un “Riga Food 2016”).

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.10.2016
Īstenotājs Zaļā brīvība
Rīga, Lapu iela 17, 2. stāvs, LV-1002
Projekta kopējās izmaksas 17 936.31 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 13 186.31 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.