• Sākums >
  • “Zaļš. Zaļāks? Viszaļākais!”

“Zaļš. Zaļāks? Viszaļākais!”

Reģ Nr. 1-08/45/2015

Projekta mērķis

Attīstīt sākumskolas vecuma bērnu izpratni par apkārtējiem dabas resursiem kā neatņemamu kvalitatīvas dzīves vides sastāvdaļu, nepieciešamību tos saudzīgi izmantot un saglabāt nākamajām paaudzēm. Mācīt bērnus saturīgi, aktīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku dabā, iegūstot jaunas zināšanas par dzīvo dabu sev apkārt. Akcentēt kustību aktivitātes svaigā gaisā, tajā skaitā peldēšanu kā veselīga dzīvesveida vienu no svarīgākajām sastāvdaļām.

Projekta uzdevumi

Nometnes uzdevumi: 1. Mācīt atpazīt zāļu tējas, kā pareizi tās vākt, lietot uzturā; 2. Mācīt atpazīt augu, koku, krūmu daudzveidību; 3. Saskatīt dabas materiālus, atrast reālu pielietojumu ikdienā. 4. Mācīt saudzīgu attieksmi pret pieejamiem dabas resursiem. 5. Mācīt brīvo laiku pavadīt dabā, nodarboties ar kustību aktivitātēm, apgūt peldētprasmi, uzlabojot un nostiprinot veselību. 6. Veidot komunikācijas prasmes, balstītas uz sadarbošanos.

Projekta rezultāti

1. Izveidota sajūtu takas (taka no dabas materiāliem) daļa ( 15-20 m) Limbažu Lielezera pludmales teritorijā; 2. Izveidots augu herbārijs; 3. Savāktas zāļu tējas, izveidoti to apraksti; 4. Izveidotas kolāžas no dabas materiāliem telpu interjeram.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 30.06.2015
Īstenotājs Limbažu bērnu un jauniešu centrs
Limbaži, Rīgas iela 19, LV-4001
Projekta kopējās izmaksas 8 398.10 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 637.94 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 637.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.