• Sākums >
  • KAMPAŅA “LATVIJAS ZAĻĀKAIS BIROJS”

KAMPAŅA “LATVIJAS ZAĻĀKAIS BIROJS”

Reģ Nr. 1-08/44/2016

Projekta mērķis

Iedvesmot uzņēmumu darbiniekus un vadītājus kļūt par reāli zaļu uzņēmumu un uzņēmuma ofisu, izskaidrojot un parādot piemērus, kā un kas ir jādara, lai kļūtu par zaļāko ofisu valstī. Motivēt sabiedrību veikt būtiskas izmaiņas savā darba vietā, lai savā darba vidē ieviestu daudz zaļāku dzīvi.

Projekta uzdevumi

1. Kampaņas izstrāde 2. Sadarbības partneru iesaiste kampaņā 3. Kampaņas publicitātes nodrošināšana 4. Kampaņas vizuālo, audio un video reklāmas materiālu izveide 5. Kampaņa sociālajos tīklos (facebook.com, draugiem.lv, twitter.com, INSTAGRAM) 6. Konkursa “Zaļākais birojs” norises nodrošināšana 7. Kampaņas ietvaros savākt makulatūru, elektro atkritumus 8. Nodrošināt kampaņas dalībnieku un sabiedrības informētību par projekta tēmas aktualitāti

Projekta rezultāti

1. Izstrādāta kampaņa 2. Iesaistīti sadarbības partneri vismaz 5 (Latvenergo, Zaļais punkts, Līgatnes papīra fabrika, utt.) 3. Nodrošināta kampaņas publicitāte reģionālajos medijos katrā novadā 4. Izstrādāti reklāmas materiāli – video, audio, interneta baneri, reklāma drukātajos izdevumos 5. Kampaņa internetā 6. Norisinājies konkurss “Zaļākais birojs” 7. Radīta Vislatvijas tradīcija, nedēļa, datums ar ilgtspējīgu un efektīvu rezultātu – tiek ne tikai fiziski sakopta apkārtne, bet arī darbavietas. 8. Videi draudzīgi savākts konkrēts apjoms papīru, veco spuldzīšu, datortehnikas un elektroierīces, kas nodots pārstrādei.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2016
Īstenotājs Eizenšteins un dēli
Rīga, Elijas iela 17-3, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 75 842.82 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 50 242.82 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 39 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.