• Sākums >
  • Nometne „Atklāj sevī dabas pētnieku Rēzeknē”

Nometne „Atklāj sevī dabas pētnieku Rēzeknē”

Reģ Nr. 1-08/43/2015

Projekta mērķis

Veicināt Rēzeknes pilsētas skolas vecuma bērnu izpratni par vides jautājumu nozīmi un pastāvošajām likumsakarībām, rosinot jauniešos „videi draudzīgu” un ekoloģisku rīcību, sniedzot iespēju apgūt jaunas iemaņas un prasmes, kopīgi sadarbojoties.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevumi: 1. veicināt Rēzeknes pilsētas skolas vecuma bērnos vēlmi būt par pētniekiem, izzinot apkārtējo vidi un saredzot tajā pastāvošās likumsakarības; 2. aktualizēt pastāvošos draudus mūsu ikdienas rīcībā teritoriju vides aizsardzībai; 3. rosināt pašiem pētīt un sniegt risinājumus, kā uzlabot apkārtējās vides aizsardzību, lai novērstu piesārņojumu; 4. rosināt nometnes dalībnieku piederības sajūtu Rēzeknes pilsētai caur vides izglītības prizmu un „zaļo” dzīvesveidu.

Projekta rezultāti

• 30 Rēzeknes pilsētas skolu bērni vecumā no 10 līdz 14 gadiem ir piedalījušies nometnē; • veiktas 6 ekspedīcijas nometnes ietvaros (uz Dabas izglītības centru „Rāzna”, Ludzas amatnieku centru, uz Ančupānu skatu torni); • novadītas 12 radošās darbnīcas nometnes dalībniekiem.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 31.08.2015
Īstenotājs Mācību centrs plus
Daugavpils, 18. Novembra iela 37A, LV-5401
Projekta kopējās izmaksas 4 500.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 150.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.