VARAM pārstāvniecības nodrošināšana starptautiskajās konferencēs

Reģ Nr. 1-08/432/2015

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir nodrošināt Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas pārstāvju dalību starptautisko organizāciju un konvenciju pasākumos.

Projekta uzdevumi

Dabas aizsardzības departamenta darbiniekiem pārstāvēt Latvijas intereses šādos starptautiskos pasākumos: 1. Piedalīties Starpvaldību bioloģiskās daudzveidības un ekosistēmu pakalpojumu zinātnes-politikas platformas (turpmāk IPBES) 4. plenārija sanāksmē 22. – 28. februārī, Malaizijā, Kualalumpurā. 2. Piedalīties Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) sanāksmēs pavasarī un rudenī (katra ilgst 2 dienas) 3. Piedalīties Zinātniskā un tehnoloģiskā konsultatīvā padomes (Subsidiary Body on Scientific, Technical and Technological Advice (SBSTTA)) 20.tikšanās sanāksmē 25. – 29.aprīlī vai piedalīties pirmajā Konvencijas ieviešanas atbalsta padomes (turpmāk SBI (Subsidiary Body of Implementation)) tikšanās no 2.-6. maijam Kanādā, Monreālā 4. Piedalīties Konvencijas par bioloģisko daudzveidību iesaistīto pušu 13. tikšanās sanāksmē 4.-17.decembrī, Meksikā, Kankūnā. Aktivitātes: 1. Latvijas pozīciju veidošana un to pārstāvēšana pasākuma ietvaros; 2. Komandējuma atskaites iesniegšana par pasākuma norisi, galvenajiem secinājumiem un turpmāk veicamajiem pasākumiem.

Projekta rezultāti

Projekta ilgtspējība: Projekts nodrošinās Latvijas kā dalībpuses piedalīšanos vairākos svarīgos starptautiskos pasākumos. Līdzdalība šajos pasākumos veicina pilnvērtīgāku izpratni par dabas daudzveidības politiku starptautiskā mērogā, ko var izmantot ieviešot nacionālo vides politiku.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.12.2016
Īstenotājs VARAM
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 20 888.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 20 888.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 10 000.00 €
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.