• Sākums >
  • Zaļā domāšana – katra cilvēka sirdsapziņa

Zaļā domāšana – katra cilvēka sirdsapziņa

Reģ Nr. 1-08/41/2015

Projekta mērķis

Mērsraga vidusskolas un Lerjes komūnas Hvalso jauniešos padziļināti veicināt izpratni par vidi un dabu, tās problēmām un motivēt aktīvai darbībai vides aizsardzībā.

Projekta uzdevumi

1.Iepazīstināt jauniešus ar daudzveidīgo ekosistēmu Mērsraga apkārtnē, īpaši akcentējot Eiropas Savienības aizsargājamos biotopus. 3. Paplašināt jauniešu redzesloku par ES aizsargājamā objekta (Piejūras pļava) un ražošanas objekta (osta) savstarpējo mijiedarbību. 3.Sniegt informāciju, kā vides resursus saprātīgi izmantot ikdienas dzīves pilnveidošanai. (radošās darbnīcas un aktivitātes dabā – māksla, mūzika, deja, sports un aktīvā atpūta). 4.Padziļināt savstarpējo komunikāciju angļu valodā.

Projekta rezultāti

Jaunieši ieraudzījuši apkārt notiekošo citām acīm. Sapratuši dabas milzīgo devumu – veselībai, radošā potenciāla attīstībai, ražošanai. Projektā iesaistītie jaunieši iepazinuši dažādus biotopus, aizsargājamās dabas teritorijas. Skolēni ir ieguvuši zināšanas, ka veicot pareizu saimniecisko darbību, iespējams saglabāt vides ilgtspējīgu attīstību. Jaunieši, projekta ietvaros iepazinušies ar „zaļo tūrismu”. Darbojoties radošajās darbnīcās, skolēni apguvuši „zaļās domāšanas” pamatus. Uzlabojušās izglītojamo angļu valodas zināšanas.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 21.08.2015
Īstenotājs Mērsraga vidusskola
Mērsrags, Skolas iela 1, LV-3284
Projekta kopējās izmaksas 8 093.11 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 963.71 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.