• Sākums >
  • ‘’Laimes lācis’’ un videi draudzīgi skolēni

‘’Laimes lācis’’ un videi draudzīgi skolēni

Reģ Nr. 1-08/40/2016

Projekta mērķis

Popularizēt jauniešu vidū pareizu dabas resursu izlietošanu, saudzēšanu un saglabāšanu. Projekta mērķis ir Sūnu skolas skolēniem un viņu vecākiem , kā arī apkārtējā ciemata iedzīvotājiem, rast izpratni par videi draudzīgu dzīvesveida ievērošanas nepieciešamību. Rosināt entuziasmu, ka ne tikai ‘’Lielajās talkās’’ sakopsim Latviju, bet darīsim to ikdienā.

Projekta uzdevumi

1. Ar teorētiskiem piemēriem iepazīt vides saaudzēšanu; 2. Pārliecināt par resursu taupīšanas nepieciešamību; 3. Skolēniem kopā ar ģimeni, radošās aktivitātēs praktiski parādīt, ka nav tik grūti ‘’dzīvot zaļi’’.

Projekta rezultāti

1. Skolas teritorijā tiks izvietoti atkritumu šķirošanas konteineri; 2. Pasākuma dalībniekiem un skolai tiks dāvināti auduma iepirkuma maisiņi ar projekta realizētāju logotipiem. Prezentējot savu skolu kā dāvanu varēs pasniegt šādu košu maisiņu, kas pārliecinās arī citus, kļūt par videi draudzīgākiem; 3. Turpmāk skolā stundās un projektu dienās pārrunāt un izanalizēt , kā rīkojas ģimene pēc šāda pasākuma. Ko dara pavisam savādāk? Vai ir izmainījušies ikdienas paradumi? 4. Pasākuma publiskais tēls ‘’Laimes lācis’’ būs tālāko skolas pasākumu aktivētājs.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.06.2016
Īstenotājs SILTA SIRDS
Krustpils nov., ‘’Celmiņi’’, Kūku pagasts, LV-5222
Projekta kopējās izmaksas 6 934.69 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 872.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.