• Sākums >
  • Vides izglītības programmu izstrāde Nacionālajam botāniskajam dārzam

Vides izglītības programmu izstrāde Nacionālajam botāniskajam dārzam

Reģ Nr. 1-08/376/2015

Projekta mērķis

Paplašināt vides izglītības iespējas Nacionālajā botāniskajā dārzā, izveidojot izglītības nodarbības vispārizglītojošo skolu audzēkņiem

Projekta uzdevumi

1. Izstrādāt vides izglītības nodarbības, kas būtu piemērotas sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas audzēkņiem, un kuru mērķis būtu veicināt skolēnu izpratni par cilvēku un dabas mijiedarbību, augu lomu mūsu ikdienā, dabas resursiem, to saimniecisko nozīmi un ierobežotību, augiem un klimata mainību un dabas aizsardzību, tai skaitā CITES konvenciju un biotehnoloģiju izmantošanu dabas aizsardzībā. 2. Veikt izstrādāto nodarbību aprobāciju. 3. Iegādāt minimāli nepieciešamo inventāru nodarbību īstenošanai. 4. Sagatavot informatīvu materiālu par vides izglītības iespējām Nacionālajā botāniskajā dārzā un izplatīt to vispārizglītojošajām skolām.

Projekta rezultāti

1. Sagatavotas 5 nodarbības (darba lapas, nodarbību apraksti) sākumskolas audzēkņiem, 7 nodarbības pamatskolas audzēkņiem un 4 nodarbības vidusskolas audzēkņiem. 2. Aprobētas 16 nodarbības (aprobācijā piedalījušies 10 pedagogi un 240 skolēni). 3. Iegādāts minimāli nepieciešamais inventārs nodarbību īstenošanai. 4. Sagatavots un izplatīts informatīvs materiāls par vides izglītības iespējām Nacionālajā botāniskajā dārzā.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 16.05.2016
Īstenotājs Bērnu vides skola
Rīga, Ģertrūdes iela 16-14, LV-1024
Projekta kopējās izmaksas 8 922.89 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 922.89 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 922.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.