• Sākums >
  • Saudzē dabu = radi ko labu!

Saudzē dabu = radi ko labu!

Reģ Nr. 1-08/36/2014

Projekta mērķis

Radīt un pilnveidot nometnes dalībnieku interesi par dabas sistēmu un procesu pētīšanu, veidojot izpratni par dabas daudzveidību un vienotību, lai sekmētu pozitīvu attieksmi pret vides saglabāšanu.

Projekta uzdevumi

Radīt iespēju katram nometnes dalībniekam: - mācīties izprast vides daudzveidību un vienotību; - apzināties vides saudzēšanas nepieciešamību; - gūt praktiksu pieredzi vides kvalitātes saglabāšanā un uzlabošanā; - novērot tuvāko apkārtni, augus, putnus, kukaiņus, apgūstot jauno informāciju latviešu un angļu valodā; - aktīvas attieksmes un izzināšanas intereses veicināšana attiecībā pret vietējo vidi.

Projekta rezultāti

Kvantitatīvie rezultāti:  Nometnes laikā, tiks izgatavota 1 kukaiņu māja, kuras tiks novietota Saldus 2.vidusskolas teritorijā.  No otreizējās pārstrādes materiāliem tiks izgatavotas 26 putnu barotavas, kuras dalībnieki varēs izvietot pēc saviem ieskatiem.  Tiks izgatavotas 26 maskas, kuras tiks izmantotas nakts trasītē pa Veides mežu, kā arī varēs tikt izmantotas atkārtoti pēc dalībnieku ieskatiem.  Dalībnieki tiks nodarbināti 1 interaktīvā kanisterapijas nodarbībā „Ķepa uz sirds”.  Dalībnieki dosies 1 izglītojošā ekskursijā uz Tērvetes dabas parku. Kvalitatīvie rezultāti: Visiem nometnes dalībniekiem tiks radīta iespēja pilnveidot sevi kā personību un, ar vides izglītības palīdzību, tiks veicināta dalībnieku aktīva līdzdalība vides saudzēšanā,saglabāšanā un pozitīvas attieksmes veidošanā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 06.06.2014
Īstenotājs Saldus 2.vidusskola
Saldus, J.Rozentāla iela 19, LV-3801
Projekta kopējās izmaksas 2 795.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 890.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.