• Sākums >
  • Izpēte par zaļā publiskā iepirkuma kritēriju piemērošanas iespējām jaunām preču un pakalpojumu grupām (papildus esošajiem 2017.gada MK not. Nr. 353 )

Izpēte par zaļā publiskā iepirkuma kritēriju piemērošanas iespējām jaunām preču un pakalpojumu grupām (papildus esošajiem 2017.gada MK not. Nr. 353 )

Reģ Nr. 1-08/365/2018

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir izpētīt zaļā publiskā iepirkuma kritēriju piemērošanu jaunām preču un pakalpojumu grupām, kas šobrīd nav aptvertas ar MK not. Nr. 353 prasībām.

Projekta uzdevumi

Lai nodrošinātu zaļā iepirkuma īpatsvara pieaugumu, projekta ietvaros nepieciešams veikt sekojošus uzdevumus: - apkopot un izanalizēt citu valstu (piemēram, Skandināvijas, Rietum-Eiropas valstis) ZPI piemērošanas kritērijus preču un pakalpojumu grupām, kuras nav ietvertas MK not. Nr. 353 prasībās. Šī uzdevuma izpildei tiek plānoti komandējumi (provizoriski uz Skandināviju, Rietum-Eiropas valsti, iespējams kādu citu valsti, kurā tiek identificēti labākie zaļā iepirkuma piemērošanas kritēriji); - sniegt priekšlikumus MK not. Nr. 353 un vadlīniju papildināšanai par ZPI kritēriju piemērošanu jaunām preču un pakalpojumu grupām

Projekta rezultāti

Rasta iespēja piemērot zaļā publiskā iepirkuma kritērijus jaunām preču un pakalpojumu grupām, kas šobrīd nav aptvertas ar MK not. Nr. 353.

Vadlīnija Nozares vides projekti
Realizācijas laiks 30.09.2019
Īstenotājs VARAM
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 30 000.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 30 000.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.