Gandrīz nulle!

Reģ Nr. 1-08/33/2016

Projekta mērķis

Sekmēt sabiedrības zināšanas par “gandrīz nulles enerģijas” privātmājas projektēšanas, būvniecības un ekspluatācijas nosacījumiem, laužot stereotipus par energoefektīvu ēku nepiemērotību Latvijas apstākļiem. Izstrādāt “gandrīz nulles enerģijas ēkas” atpazīstamības emblēmu (simbolu), veicinot energoefektīvu ēku atpazīstamību. Izglītot sabiedrību par Latvijā ražotu būvmateriālu un iekārtu izmantošanas iespējām “gandrīz nulles enerģijas ēku” projektēšanā un būvniecībā.

Projekta uzdevumi

1. “Nodibinājuma CO2 faktors” interneta mājaslapas www.co2faktors.lv paplašināšana, ievietojot visaptverošu informāciju un izglītojot sabiedrību par “gandrīz nulles enerģijas ēku” projektēšanas un būvniecības nosacījumiem, izmantojot Latvijā ražotus būvmateriālus, kā arī sniedzot informāciju par realizētajiem labo piemēru projektiem. 2. “Gandrīz nulles enerģijas ēkas” emblēmas (simbola) izstrāde un sabiedrības izglītošana par energoefektīvām ēkām ar simbola atpazīstamību. 3. Informatīvi-izglītojoša bukleta par “gandrīz nulles enerģijas ēkas” projektēšanas, būvniecības un ekspluatācijas nosacījumiem sagatavošana un drukāšana. 4. Akcijas “GANDRĪZ NULLE” noslēgums Būvniecības izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016”.

Projekta rezultāti

1. 1 informatīvi - izglītojošas interneta mājaslapas www.co2faktors.lv paplašināta izstrāde. 2. 1 izveidots informatīvi-izglītojošs buklets un izdrukāts 5000 eksemplāros. 3. 1 “gandrīz nulles enerģijas ēkas” emblēmas (simbola) un nosacījumu sistēmas izstrāde. 4. 1 akcijas “GANDRĪZ NULLE” noslēgums izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016”

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 16.10.2016
Īstenotājs CO2 faktors
Inčukalns, Cīruļu iela 4/2,, LV-2141
Projekta kopējās izmaksas 14 345.45 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 9 441.94 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.