• Sākums >
  • Aktīvās atpūtas – dabas tūrisma veicināšana sabiedrībā

Aktīvās atpūtas – dabas tūrisma veicināšana sabiedrībā

Reģ Nr. 1-08/335/2018

Projekta mērķis

Popularizēt sabiedrībā dabas tūrismu kā aktīvās atpūtas veidu, mudinot izmantot Dabas aizsardzības pārvaldes izbūvēto publiski pieejamo infrastruktūru un izstrādātos maršrutus. Ar īpaši atlasītiem un vizuāli atraktīvi noformētiem piemēriem plānots veicināt Pārvaldes izstrādātās mobilās aplikācijas “Dabas tūrisms”, kas ir saturiski apjomīgākā šāda tipa aplikācija Latvijā, turklāt pieejama LV, ENG un LT, izmantošanu maršrutu un aktivitāšu plānošanai. Apakšmērķi: 1. Sekmēt potenciālo dabas tūristu zināšanas par dabas tūrisma iespējām Latvijā, tādējādi veicinot aktīvu atpūtu dabā un izpratni par dabas vērtībām Latvijā un to saglabāšanas nepieciešamību. 2. Nodrošināt Dabas aizsardzības pārvaldei ar VARAM rīkojumu noteikto sasniedzamo rezultatīvo rādītāju 5000 jaunu mobilās aplikācijas lietotāju gadā. 3. Popularizēt ilgtspējīga tūrisma ideju.

Projekta uzdevumi

1. Seši multimediju projektu izstrāde ar aplikācijas lejupielāžu skaits uz 31.12.2018 vismaz 5000; 2 .Projekta norises atspoguļošana plašsaziņas līdzekļos - Divas relīzes par aktīvu atpūtu dabā, izmantojot atjaunināto un uzlaboto aplikāciju “Dabas tūrisms”; 3. Reklāmas un web vides baneri - Mediju monitoringa izdrukas ar aplikācijas lejupielāžu skaits uz 31.12.2018 vismaz 5000.

Projekta rezultāti

Dabas tūrisma kā aktīvās atpūtas veida popularizēšana sabiedrībā, akcentējot Dabas aizsardzības pārvaldes izbūvēto publiski pieejamo infrastruktūru un izstrādātos maršrutus, kā arī mobilās aplikācijas “Dabas tūrisms” atpazīstamības veicināšanas aktivitātes, sekmējot potenciālo dabas tūristu zināšanas par aplikācijas izmantošanas iespējām, tādējādi veicinot aktīvu atpūtu dabā un izpratni par dabas vērtībām Latvijā un to saglabāšanas nepieciešamību.

Vadlīnija Nozares vides projekti
Realizācijas laiks 30.11.2018
Īstenotājs Dabas aizsardzības pārvalde
Sigulda, Baznīcas iela 7, LV-2150
Projekta kopējās izmaksas 12 219.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 219.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 219.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.