• Sākums >
  • Vides dienu stafete „Zini, domā, rīkojies!”

Vides dienu stafete „Zini, domā, rīkojies!”

Reģ Nr. 1-08/335/2014

Projekta mērķis

Veicināt jauniešu un bērnu izglītošanu , lai izprastu un apgūtu atbildīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu. Veicināt vides izglītības efektivitāti, dažādojot neformālās sadarbības formas izglītības iestādēs.

Projekta uzdevumi

1. Noorganizēt Vides dienas 3 izglītības iestādēs veicinot videi draudzīgu dzīves veida popularizēšanu, iekļaujot tēmas: Ūdens, Mežs, Patēriņa ieradumi. 2. Noorganizēt apkopojošu vides izglītības pasākumu kā vides dienās iekļauto skolu sadarbības modeli 3. Sagatavot un noformēt metodiskos materiālus atbilstoši projekta aktivitāšu tematiem un izplatīt šos materiālus projekta skolās un savos novados.

Projekta rezultāti

• Ir izstrādāti informatīvi materiāli par projektā iesaistīto skolu Vides dienu sagatavošanu un noorganizēšanu • Ir izstrādāti un noformēti dažādi mācību un metodiskie materiāli par projekta Vides dienu tēmām • Ir izveidots sadarbības modelis starp iestādēm, kurās strādā biedrības biedri un šis sadarbības tīkls ir jauns neformālās sadarbības veids vides izglītībā, kas veido labāku savstarpējo sapratni starp laukiem un pilsētu • Ar projekta norisi un rezultātiem ir iepazīstināta vietējā sabiedrība Raunas un Vecpiebalgas novados, kā arī elektroniski informācija ir pieejama plašāk novadu www.rauna.lv un www.vecpiebalga.lv mājas lapās.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 01.11.2015
Īstenotājs PARIS, izglītības veicināšanas biedrība
Vecpiebalgas novads, Dzērbene, Rozes-2, LV-4118
Projekta kopējās izmaksas 1 503.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 033.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 033.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.