• Sākums >
  • „Mācoties – saudzēsim dabu”

„Mācoties – saudzēsim dabu”

Reģ Nr. 1-08/332/2014

Projekta mērķis

Izveidot āra klasi un izglītot skolēnus par vides un dabas aizsardzības un klimata pārmaiņu jomu, iesaistot viņu vecākus un kompetentus speciālistus šajās jomās.

Projekta uzdevumi

Izveidot āra klasi Bejas pamatskolas teritorijā, labiekārtot nojumi ar galdiem, soliem un pītu žogu. Izglītot skolēnus iesaistot viņu vecākus u.c. kompetentas personas par vides un dabas aizsardzības un klimata pārmaiņu jomu. Veikt pētījumu par „Skolas upītes” floru un faunu. Izgatavot putnu būrīšus izvietošanai skolas teritorijā. Apkopot informāciju par atkritumu ietekmi uz vidi. Izveidot pieturas vietas „Zaļajam vilcienam”.

Projekta rezultāti

Projekta aktivitāšu rezultātā tiks: - Iegūtas zināšanas un praktiskā pieredze vides izglītībā. - iegūts „Skolas upītes” floras un faunas pētījums, - izvietoti putnu būrīši skolas teritorijā, - izveidots informatīvs materiāls par atkritumu ietekmi uz vidi, - izveidota āra klase ar nojumi, galdiem, soliem, pītu žogu, - izveidots „Zaļā vilciena” maršruts ar pieturas vietām, kurās veicami uzdevumi un gūstama informācija saistībā ar dabu.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 25.09.2014
Īstenotājs Bejas skolas attīstības fonds
Alūksnes novads, "Bejas pamatskola", LV-4350
Projekta kopējās izmaksas 3 553.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 264.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.