• Sākums >
  • Vides filmu vakars jūras krastā

Vides filmu vakars jūras krastā

Reģ Nr. 1-08/326/2014

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības interesi un paaugstināt izpratnes līmeni par vides aizsardzības aktuālām tēmām, īpaši Baltijas jūras ekoloģisko stāvokli.

Projekta uzdevumi

• Baltijas jūras aizsardzībai veltītu dokumentālo filmu un video sižetu demonstrēšana jūras krastā (t.sk. „Rekviēms - lūgšana par Baltijas jūru” pirmizrāde); • 3 vides izglītībai veltītu stendu izvietošana un pasākuma dalībnieku izglītošana par Baltijas jūrai veltītām vides aizsardzības tēmām.

Projekta rezultāti

Projekta rezultātā organizēts publisks, vides izglītību rosinošs pasākums, kura laikā sabiedrība informēta par vides aizsardzību saistītiem jautājumiem – īpaši Baltijas jūras ekoloģisko stāvokli un iespējam iesaistīties tā uzlabošanā. Pasākuma laikā veikta vides aizsardzības tēmai veltītu dokumentālu filmu demonstrācija, t.sk. jaunizveidotās filmas „Rekviēms - lūgšana par Baltijas jūru” translācija. Tāpat projekta rezultātā nodrošināta vismaz trīs vides aizsardzībai veltītu stendu darbība. Pasākuma laikā dalībniekiem ir iespēja jautāt sev interesējošus vides aizsardzības jautājumus vides aizsardzības ekspertiem un vides dokumentālo filmu veidotājiem. Prognozējamais pasākuma dalībnieku skaits aptuveni 200, taču atkarībā no laika apstākļiem dalībnieku skaits var pieaugt vai samazināties. Dalībnieku reģistrācijai iespēju robežās (pasākums notiks brīvā, nenorobežotā teritorijā) tiks izmantota dalībnieku reģistrācijas lapa un foto fiksācija.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 15.09.2014
Īstenotājs Pasaules Dabas fonds
Rīga, Elizabetes iela 8-4, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 4 703.74 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 054.67 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 968.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.