• Sākums >
  • ZAĻI, VIEDI, VESELI OGRES ZILAJOS KALNOS!

ZAĻI, VIEDI, VESELI OGRES ZILAJOS KALNOS!

Reģ Nr. 1-08/322/2014

Projekta mērķis

Ogres Zilo kalnu dabas vērtību apzināšana, izzināšana un respektēšana, izglītojot un ieinteresējot iedzīvotājus par videi saudzīgām aktivitātēm dabā un ekoloģisko jeb „zaļo” domāšanu.

Projekta uzdevumi

Izglītot Ogres pilsētas un novada iedzīvotājus un citus interesentus par Ogres Zilo kalnu biotopa un ģeoloģijas, vides vēstures, aizsargājamo augu daudzveidību, veicināt saudzīgi un ar atbildību izturēties pret Zilo kalnu dabas resursiem un parādīt alternatīvas iespējas aktīvās un intelektuālās atpūtas, mākslas baudīšanas un ēšanas kultūrai dabā un mežā, nepiesārņojot vidi un sevi ar e-vielām pieblīvētu pārtiku, negatīvām sajūtām, troksni un agresiju, tā vietā piedāvājot izzinoši izglītojošu pārgājienu, svaigēšanu, eko-mūziku (bez skaņu pastiprinošām iekārtām), eko-terapiju un dzeju par dabas tēmām.

Projekta rezultāti

Projekta rezultāts būs realizētais pasākums „Zaļi, viedi, veseli Ogres Zilajos kalnos!” 2014. gada 20 septembrī, kuram ir izstrādāts detalizēts norises plāns. Līdz ar to, šī projekta rezultātā pasākuma dalībnieki būs daudz vairāk informēti par to, cik nozīmīgs dabas objekts ir Ogres Zilie kalni – ainavas, uzkalni, lejas, bagātīgais un saudzējamais biotops, vides vēsture. Pasākuma dalībnieki iepazīsies arī ar alternatīvām iespējām aktīvās un intelektuālās atpūtas, mākslas baudīšanas un ēšanas kultūrai dabā un mežā.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 20.09.2014
Īstenotājs Kultūras un izglītības atbalsta biedrība "Domā! Radi! Dari!"
Vidus prospekts 10-4, Ogre, LV-5001
Projekta kopējās izmaksas 2 350.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 997.50 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.