• Sākums >
  • Akcija „Atbrīvojies no liekā iepakojuma!”

Akcija „Atbrīvojies no liekā iepakojuma!”

Reģ Nr. 1-08/313/2014

Projekta mērķis

Veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par videi draudzīgu dzīvesveidu, izglītojot un raisot vēlmi samazināt ikdienā izmantotā preču iepakojuma apjomu.

Projekta uzdevumi

1) organizēt publisku vienas dienas akciju lielveikalos Rīgā un reģionos, lai pievērstu uzmanību akcijas tēmai un aicinātu Latvijas iedzīvotājus samazināt ikdienā izmantotā preču iepakojuma daudzumu; 2) aicināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju pievērst uzmanību tam, kāds ir preču iepakojuma apjoms un kā to iespējams samazināt; 3) motivēt Latvijas iedzīvotājus arī pēc kampaņas noslēguma pievērst uzmanību ikdienas paradumiem, ietverot izmantotā preču iepakojuma apjoms un izvērtēt iespējas to samazināt; 4) nodrošināt projekta rezultātu publicitāti un izplatīšanu, kā arī izmantošanu turpmākās līdzīgās aktivitātēs.

Projekta rezultāti

1. Akcijas rezultātā ap 1200 pircējiem būs dota iespēja uzreiz pēc pirkuma veikšanas atbrīvoties no nevajadzīga iepakojuma, atstājot to veikalā, kā arī iegūt plašāku informāciju par iepakojuma samazināšanas iespējām. 2. Akcijas laikā pircēju veikalā atstātais iepakojums tiks šķirots atsevišķi, nosvērts un piefiksēts nevajadzīgā iepakojuma daudzumu. 3. Video materiāls par akciju, kas pēc akcijas tiek publicētas internetā un demonstrēts citos pasākumos. 4. Kopumā akcijas rezultātā par aktuālo projekta tematu – ikdienā izmantotā preču iepakojuma apjoma samazināšanu – uzzinās iedzīvotāji un vides aizsardzības interesenti, kas lieto kampaņas komunikācijas kanālus.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 10.12.2014
Īstenotājs homo ecos:
Rīga, Ernestīnes iela 12, LV-1046
Projekta kopējās izmaksas 4 936.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 000.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 3 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.