• Sākums >
  • Apmācības „Videi draudzīgs patērētājs”

Apmācības „Videi draudzīgs patērētājs”

Reģ Nr. 1-08/312/2014

Projekta mērķis

Izglītot Latvijas reģionu un Rīgas iedzīvotājus par ilgtspējīga petēriņa un atbildīga dzīvesveida ietekmi uz vides aizsardzību un dabas resursu saudzēšanu.

Projekta uzdevumi

1. Izstrādāt apmācību programmu par ilgtspējīgu patēriņu un atbildīgu dzīvesveidu, iekļaujot katram reģionam un Latvijai kopumā aktuālās vides problēmas. 2. Sadarbībā ar “Latvijas Lauku forumu” integrēt apmācību programmu “Latvijas Lauku kopienu nedēļas” programmā piecos Latvijas reģionos. 3. Sadarbībā ar “Latvijas Lauku forumu” organizēt publisku sabiedrības vides izglītošanas pasākumu “Latvijas Lauku kopienu nedēļas” ietvaros piecos Latvijas reģionos. 4. Apmācīt “Latvijas Lauku kopienu nedēļas” dalībniekus par ilgtspējīgu patēriņu un atbildīgu dzīvesveidu. 5. Publiskā sabiedrības vides izglītošanas pasākuma ietvaros organizēt diskusijas dalībniekiem, lai apzinātu iemeslus, kas attur lauku kopienas no ilgtspējīgas rīcības. 6. Organizēt publisku sabiedrības vides izglītošanas pasākumu biedrības “homo ecos:” brīvprātīgajiem, domubiedriem un citiem interesentiem. 7. Apkopot publisko sabiedrības vides izglītošanas pasākumu diskusiju ietvaros radušās idejas ilgtspējīgas rīcības veicināšanai turpmāk. 8. Informēt plašāku sabiedrību par ilgtspējīga patēriņa un atbildīga dzīvesveida ietekmi uz vides aizsardzību un dabas resursu saudzēšanu, izmantojot apmācību programmas un apkopoto rezultātu materiālus. 9. Stiprināt sadarbības tīklu vismaz trīs vides un kopienu organizāciju un institūciju starpā.

Projekta rezultāti

1. Izstrādāta divas stundas gara apmācību programma par ilgtspējīgu patēriņu un atbildīgu dzīvesveidu, iekļaujot katram reģionam un Latvijai kopumā aktuālās vides problēmas. 2. Organizēti 5 publiski sabiedrības vides izglītošanas pasākumi “Latvijas Lauku kopienu nedēļas” ietvaros piecos Latvijas reģionos. 3. Izglītoti vismaz 250 “Latvijas Lauku kopienu nedēļas” dalībnieki par ilgtspējīgu patēriņu un atbildīgu dzīvesveidu. 4. Noorganizēts publisks izglītošanas pasākums biedrības “homo ecos:” vismaz 40 brīvprātīgajiem, domubiedriem un citiem interesentiem.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 30.11.2014
Īstenotājs homo ecos:
Rīga, Ernestīnes iela 12, LV-1046
Projekta kopējās izmaksas 7 647.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 936.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.