• Sākums >
  • Atkritumu apsaimniekošanas informatīvā nedēļa Gulbenes novadā

Atkritumu apsaimniekošanas informatīvā nedēļa Gulbenes novadā

Reģ Nr. 1-08/297/2014

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir, izglītojot Gulbenes novada (Malienas atkritumu apsaimniekošanas reģions) iedzīvotājus, uzņēmējus un pašvaldību darbiniekus, veicināt sadzīves atkritumu atšķirošanu to rašanās vietā un atšķiroto bioloģisko atkritumu pārstrādi uz vietas, kā arī veicināt būvniecības atkritumu atšķirošanu un izmantošanu, tādējādi samazinot to nonākšanu atkritumu apglabāšanas poligonā.

Projekta uzdevumi

1) pamatojoties uz biedrības speciālistu līdzšinējo pieredzi, sagatavot informatīvi-izglītojošos izdales materiālus un elektronisku informāciju par pašvaldības uzdevumiem un īstenošanas iespējām šķirotu atkritumu apsaimniekošanā, par iedzīvotāju un uzņēmēju iesaisti tajā; 2) sagatavot un novadīt seminārus Gulbenes novada iedzīvotājiem, uzņēmējiem un pašvaldību darbiniekiem (10 semināri - Gulbenes pilsētā un pagastos) par atkritumu atšķirošanas un pārstrādes iespējām.

Projekta rezultāti

Sagatavots izglītojošais materiāls par atkritumu šķirošanu un tālāko pārstrādi elektroniskā formātā – 1 gb, kas ievietots biedrības LASA mājaslapā: www.lasa.lv un Gulbenes novada mājaslapās. Sagatavoti, izdoti un izplatīti 2000 informatīvie izdales materiāli. Nedēļas pasākumā noorganizēti un novadīti 10 izglītojošie semināri visā Gulbenes novadā. Pasākumu apmeklējuši vidēji 100 dalībnieki.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 17.11.2014
Īstenotājs Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija
Rīga, Kuršu iela 9-2, LV-1006
Projekta kopējās izmaksas 9 141.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 977.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 977.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.