Ejam, skrienam, kustamies!

Reģ Nr. 1-08/288/2014

Projekta mērķis

Veicināt Saldus un Skrundas novadu dažāda vecuma iedzīvotāju vides izglītību un popularizēt pārgājienos iešanu kā dabai draudzīga un veselīga dzīvesveida daļu.

Projekta uzdevumi

1.Izveidot projekta vadības grupu 2.Informēt sabiedrību par projekta īstenošanu un norisi 3.Iesaistīt projektā dažāda vecuma Saldus un Skrundas novadu iedzīvotājus 4.Izdot orientēšanās karti Oskara Kalpaka muzeja apkārtnei 5.Organizēt plakātu konkursu „Labāk ej nevis brauc!” 6.Izveidot un izdot bukletu un uzlīmes par pārgājienu maršrutiem Saldus un Skrundas novados 7.Izveidot filmiņu par došanos pārgājienos 8.Organizēt Pārgājiena dienu 9.Izvērtēt projektu un iesniegt atskaites

Projekta rezultāti

1.Saldus un Skrundas novada iedzīvotāji informēti par projekta īstenošanu un norisi. (Publikācijas un afišas mājas lapās www.saldus.lv, www.skrunda.lv, sociālajos tīklos – www.draugiem.lv, www.facebook.com, www.twitter.com, kā arī preses relīzes uz e-pastiem laikrakstiem, dažadām organizācijām un skolām) 2.Projektā iesaistīti 80 – 100 Saldus un Skrundas dažāda vecuma iedzīvotāji. (Dalībnieku reģistrācijas lapas, foto galerijas par projektu) 3.Izveidota un izdota orientēšanās karte Oskara Kalpaka muzeja apkārtnei. (Kartes eksemplārs) 4. Plakātu konkursā par veselīgu dzīvesveidu piedalījušies 30 – 40 skolēni un to izstādē ar informatīvu aprakstu apskatījuši Saldus un Skrundas skolēni ceļojošā izstādē (Foto galerija) 5. Izveidots buklets par interesantākajām pārgājienu vietām Saldus un Skrundas novados. (Bukleta eksemplārs) 6.Noorganizēta Pārgājienu diena, kurā piedalījušies 80 – 100 Saldus un Skrundas iedzīvotāji komandās; notikušas orientēšanās sacensības un 10 dažādas kustīgumu veicinošas aktivitātes. (Dalībnieku lapas, foto galerija) 7.Projekta izvērtēšanā piedalījušies visi projekta dalībnieki. (anketu apkopojums) 8.Izveidota filmiņa par došanos pārgājienos un tā ievietota internetā – www.youtube.com un sociālajos tīklos. (filmiņas eksemplārs)

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 30.11.2014
Īstenotājs Mantinieki
Saldus nov., Šķēdes pag.,, "Kalnāji", LV-3875
Projekta kopējās izmaksas 2 935.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 040.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 040.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.