• Sākums >
  • Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju iesaistīšana pagalma labiekārtošanā Valkā

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju iesaistīšana pagalma labiekārtošanā Valkā

Reģ Nr. 1-08/281/2015

Projekta mērķis

Projekta mērķis: Veicot iedzīvotāju informēšanu par novadā esošajām vides problēmām, to iespējamiem risinājumiem, iesaistīt daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus pilotprojektā vienas praktiskas vides problēmas risināšanā – trīs māju pagalma labiekārtošanā, kurā sadarbosies māju iedzīvotāji, biedrība un pašvaldība.

Projekta uzdevumi

Projekta uzdevums: Pašvaldības speciālistiem sadarbībā ar daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem piedalīties vienas praktiskas vides problēmas risināšanā – trīs māju pagalma labiekārtošanā, kas būs kā pilotprojekts sadarbībā starp iedzīvotājiem, biedrību un pašvaldību vides jautājuma risināšanā un paraugs citiem novada iedzīvotājiem un biedrībām.

Projekta rezultāti

Projektā sasniegtie rezultāti: 1. Izveidota zaļā zona ar daudzgadīgiem dekoratīviem krūmiņiem un izveidots zālājs – 34 krūmiņi, zālājs 401,62 m2, 2. Uzstādītas LED pagalma apgaismojuma lampas – 7 gab., 3. Uzstādīts velosipēdu novietošanas statīvs - 5 velosipēdiem 4. Uzstādīti 5 soliņi un 4 atkritumu urnas, 5. Noorganizēts informatīvais seminārs par vides jautājumiem Valkas novadā - 1 seminārs/66 dalībnieki

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.11.2015
Īstenotājs Atbalsts Valkai
Valka, Semināra iela 29, LV-4701
Projekta kopējās izmaksas 16 000.33 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 000.16 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 8 000.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.