• Sākums >
  • Mūsu vide ir mūsu atbildība

Mūsu vide ir mūsu atbildība

Reģ Nr. 1-08/279/2015

Projekta mērķis

Sabiedrības vides apziņas veidošana, izglītošana un intelektuālās līmeņa paaugstināšana par videi draudzīgu rīcību un pareizu atkritumu apsaimniekošanu kā vienu no videi draudzīgas rīcības veidiem. Caur izglītojošiem raidījumiem un sižetiem sniegt Latvijas dzīvotājiem regulāru, skaidrojošu informāciju ilgtermiņā, lai veidotu izpratni par atkritumu apsaimniekošanas tematiku un ietekmi uz vidi.

Projekta uzdevumi

- Sagatavot un pārraidīt bezmaksas virszemes apraidē visā Latvijā divdesmit četrus video sižetus (par katru doto tēmu divi sižeti mēnesī/ līdz 3 min katrs) un 12 studijas raidījumus (par katru tēmu viens raidījums/ 13 min katrs), piesaistot ekspertus un interešu grupu pārstāvjus savstarpējai diskusijai. - Sagatavotos sižetus iekļaut Re:TV kanāla ziņu raidījumos, kā arī ikmēneša studijas raidījumos „Mūsu vide ir mūsu atbildība” diskusijas veicināšanai.

Projekta rezultāti

- Sagatavoti un pārraidīti 24 sižeti Re:TV ēterā - Sagatavoti un pārraidīti 12 raidījumi Re:TV ēterā Kvalitatīva, mērķtiecīga sabiedrības rīcība vides kvalitātes uzlabošanā savā dzīves vietā, pareizi iesaistoties atkritumu apsaimniekošanas sistēmā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.07.2016
Īstenotājs Vidzemes televīzija
Valmiera, Purva iela 12A, LV-4201
Projekta kopējās izmaksas 20 448.86 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 20 030.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 20 030.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.