Šķirošanas ABC

Reģ Nr. 1-08/276/2015

Projekta mērķis

Gūt izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, pamatprincipiem, kļūstot par zinošiem un citus pagasta iedzīvotājus pamudinošiem atkritumu šķirotājiem.

Projekta uzdevumi

1.Iepazīties ar plakātiem un videomateriāliem mājaslapā www.zalais.lv atkritumu apsaimniekošanas un šķirošanas jautājumu noskaidrošanai. 2.Veidot savus materiālus par atkritumu šķirošanu. 3.Atrādīt jauniegūtās zināšanas, aizpildot anketas un atbildot uz viktorīnas jautājumiem. 4. Apmeklēt vienīgo PET pārstrādes rūpnīcu Latvijā „ PET Baltija”, lai iepazītos ar visu šķirošanas procesu klātienē. 5.Izveidot šķirošanas konteineru novietni Indra. 6. Organizēt sabiedriski nozīmīgu aktivitāti – atkritumu savākšana un škirošana. 7. Izveidot instalāciju izstādi „ Lietas otrā dzīve”

Projekta rezultāti

1. Tiks izveidoti metodiskie materiāli par atkritumu šķirošanu 2. Dalībnieki kļūs zinoši atkritumu šķirotāji (anketu un viktorīnu rezultāti) 3. Iepazīsies ar atkritumu šķirošanas rezultātiem klātienē uzņēmumā „PET Baltija” 4. Atklās atkritumu šķirošanas novietni Indrā 5. Piedalīsies atkritumu savākšanas un šķirošanas akcijā 6. Izveidos instalāciju izstādi „ Lietas otrā dzīve”

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 15.11.2015
Īstenotājs Indras vidusskolas atbalsta biedrība "Skola ar nākotni"
Indras pagasts, Skolas iela 1,
Projekta kopējās izmaksas 2 250.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 687.50 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 687.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.