Tavas pēdas zemē!

Reģ Nr. 1-08/257/2015

Projekta mērķis

Noorganizēt vides izglītības diennakts nometni skolas vecuma bērniem un jauniešiem, izglītojot par dabas un mākslas savstarpējo mijiedarbību un veicinot izpratni par vidi un dabu, tās problēmām pielietojot dažādās mākslas izpausmes formas.

Projekta uzdevumi

1. Noorganizēt diennakts vides nometni skolas vecuma bērniem un jauniešiem. 2. Izglītot bērnus un jauniešus ar mākslas palīdzību par aktuālām dabas aizsardzības problēmām. 3. Veicināt sapratnes palielināšanu un izpratni par vides jautājumiem. 4. Nodrošināt projekta publicitāti.

Projekta rezultāti

1. Noorganizēta 5dienu diennakts vides izglītības nometne 30 Jelgavas novada Mūzikas un mākslas 2 skolas bērniem un jauniešiem. 2. Nometnes laikā bērni un jaunieši mācīsies ar mākslas palīdzību aktualizēt ar vides jautājumiem saistītās problēmas, veidojot sabiedrību uzrunājošus plakātus. 3. Veicināta sapratnes palielināšana un izpratne par dažādiem vides jautājumiem, dalot katru nometnes dienu tematiski: KLIMATS-PĒDIŅU SATIKŠANĀS!; VIDE UN APKĀRTNE- PĒDIŅAS SALDŪ!; TRANSPORTS UN ENERĢIJA- ENERĢISKĀS PĒDIŅAS!; ŪDENS UN MEŽS- MĀKSLINIECISKĀS PĒDAS!; NOSLĒGUMS- PĒDU NOSPIEDUMI! 4. Nodrošināta projekta publicitāte: ievietojot informāciju par nometni un projekta aktivitātēm mājas lapā www.jelgavasnovads.lv ; sociālos tīklus: www.draugiem.lv ; www.facebook.com .

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2015
Īstenotājs jelgavas novad Mūzikas un mākslas skola
Glūdas pagasts, Nākotne, Skolas iela 2, LV-3040
Projekta kopējās izmaksas 4 610.32 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 499.90 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 499.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.