• Sākums >
  • Nometnes organizēšana skolas vecuma bērniem vides izglītojošās programmas "Mēs dabā" ietvaros

Nometnes organizēšana skolas vecuma bērniem vides izglītojošās programmas "Mēs dabā" ietvaros

Reģ Nr. 1-08/253/2015

Projekta mērķis

Nodrošināt iespēju Jelgavas 2.pamatskolas skolēniem pilnveidot zināšanas vides izglītības un dabas aizsardzības jautājumos, lietderīgi pavadot skolēnu brīvdienas un gūstot zināšanas un izpratni par aktuālajiem vides un dabas aizsardzības jautājumiem.

Projekta uzdevumi

1. iepazīt meža apsaimniekošanas pamatzināšanas; 2. apgūt orientēšanās pamatprasmes mežā; 3. iemācīties izgatavot putnu barotavas; 4. apgūt pamatiemaņas izdzīvošanai ekstremālos apstākļos.

Projekta rezultāti

1. Būs noorganizēta 5 dienu nometne par vides un dabas aizsardzības jautājumiem. 2. Vides izglītojošās programmas “Mēs dabā” ietvaros organizētajā nometnē dalību būs ņēmuši 30 Jelgavas 2.pamatskolas skolēni. 3. Jelgavas 2.pamatskolas skolēni vecumā no 12 – 14 gadiem, būs: 1) pilnveidojuši zināšanas vides izglītības jomā, izzinot koka augšanas prasmes, apgūstot orientēšanās iemaņas mežā un izdzīvošanas skolas pamatprincipus; 2) apguvuši iemaņas dabas aizsardzības jautājumos; 3) apguvuši praktiskās iemaņas putnu barotavas izgatavošanā; 4) pavadījuši lieliskas skolēnu rudens brīvdienas. 5) piedalījušies viktorīnā “Ko es zinu par mežu?” un ieguvuši jaunas zināšanas. 4. Būs izgatavotas vismaz 10 putnu barotavas, kas tiks izveidotas Jelgavas 2.pamatskolas teritorijā. 5. Būs sagatavoto 30 stāsti un zīmējumi radošās nodarbības ietvaros, kas sniegs priekšstatu par skolēnu izpratni koka dzīves ciklā. 6. Tiks sagatavots apkopojums par nometnes rezultātiem. 7. Tiks stiprināta Jelgavas 2.pamatskolas izpratne par efektīvu vides pārvaldības sistēmu un stiprināta Zaļās vēstniecības skolu un veicināta tā atpazīstamība Jelgavas pilsētā un Zemgales reģionā.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 06.11.2015
Īstenotājs Jelgavas 2. pamatskola
Jelgava, Sarmas iela 2, LV-3001
Projekta kopējās izmaksas 2 754.26 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 065.39 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 065.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.