• Sākums >
  • Gudrie dārzi bioloģiski saimniekojošai Latvijai!

Gudrie dārzi bioloģiski saimniekojošai Latvijai!

Reģ Nr. 1-08/251/2016

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir iniciēt sabiedrībā sadarbību Latvijas vides bagātību saglabāšanai un veicināšanai, veidojot kopienu dārzu, īpaši skolu dārzu, kustību un veicinot izpratni par dabas procesiem dabīgās un kultivētās ekosistēmās veicinošu zināšanu pieejamību plašai sabiedrībai.

Projekta uzdevumi

Projekta laikā tiks izplānoti un ierīkoti kopienu dārzi maza lauku pagasta centrā (Ambeļi), mazpilsētā(Preiļi) un lielpilsētas aglomerācijā(Ikšķile), nosedzot maksimāli dažādas sabiedrības organizēšanās formas un apliecinot kopienu dārzu nepieciešamību un dzīvotspēju visās Latvijā. Tiks akcentēta dažādā pieeja sabiedrības uzrunāšanai un motivēšanai laukos, mazpilsētā, pilsētā, arī dažādi risinājumi pašu dārzu organizācijai, radot dažādus izmantojamus paraugus citām apdzīvotām vietām, to kopienām nākotnē.

Projekta rezultāti

Apmācību cikla organizēšana, e - žurnāla izveide, brīvo skolu dārza plānu izstrāde, ierīkošanas darbi, dārzu stādīšanas talkas, kur pēdējā talkas noslēgumā notiek Dabas koncertzāles koncerts un sajūtu taka dārza un dabiskas vides saskares zonā

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.09.2017
Īstenotājs Preiļi izglītotai Latvijai
Preiļi, Aglonas 22, LV-5301
Projekta kopējās izmaksas 50 196.21 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 44 796.21 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.