MUMS RŪP…

Reģ Nr. 1-08/241/2015

Projekta mērķis

Noorganizēt vides izglītības diennakts nometni, izglītojot un veicinot interesi par procesiem dabā, motivējot sargāt un izvēlēties videi draudzīgu rīcību visas turpmākās dzīves laikā.

Projekta uzdevumi

1. Noorganizēt diennakts vides izglītības nometni skolas vecuma bērniem un jauniešiem. 2. Noorganizēt vides izglītības un audzināšanas ekskursijas, lai raisītu interesi par procesiem dabā, motivējot sargāt un izvēlēties videi draudzīgu rīcību. 3. Bērnu atziņu grāmatas izveide par projektā izskatītām tēmām. 4. Izveidot un īstenot noslēguma pasākumu. 5. Publicitātes pasākumi.

Projekta rezultāti

1. Noorganizēta 6 dienu diennakts vides izglītības nometne „Apkārt zemeslodei” 30 skolas vecuma bērniem un jauniešiem, dalot tematiski pa dienām: Zaļā Latvija!!!, Pieskaries dabai!!!, Iepazīstam kokus apkārtējā vidē!!!, Dzīvnieku lielā nozīme dabā un cilvēka dzīvē!!!, Dzīvības avots-ūdens!!!, MUMS RŪP… 2. Noorganizētas 2 vides izglītības un audzināšanas ekskursijas, lai raisītu interesi par procesiem dabā, motivējot sargāt un izvēlēties videi draudzīgu rīcību. 3. Pašu bērnu izveidota atziņu grāmata par projektā izskatītām tēmām. 4. Izveidots un īstenots noslēguma pasākums (tai skaitā radošo darbu izstāde), kura laikā aktīvi tiek iesaistīti nometnes dalībnieki, bērnu vecāki un citi interesenti. 5. Ievietota publikācija Jelgavas novada mājas lapā www.jelgavasnovads.lv. Informācija par projekta norisi tiks ievietota Valsts izglītības satura centra mājas lapā www.nometnes.gov.lv .

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 30.09.2015
Īstenotājs Mēs-Staļģenes skolai
Staļģene, Jaunsvirlaukas p., J, Skolas iela 2, LV-3031
Projekta kopējās izmaksas 4 949.71 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 500.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 500.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.