• Sākums >
  • Specializēts vides izglītības televīzijas raidījumu cikls “Emīla darbiņi”

Specializēts vides izglītības televīzijas raidījumu cikls “Emīla darbiņi”

Reģ Nr. 1-08/236/2018

Projekta mērķis

Viegli un atraktīvi, bet reizē kompetenti izglītot TV skatītājus par aktuāliem, LVAF definētiem vides izglītības jautājumiem. / Jauniešu un pieaugušo vides aizsardzības jautājumu dialogs.

Projekta uzdevumi

Katrs raidījums tiks veidots kā videostāsts ar kvestizrādes stilizējumiem, stendapiem, aizkadra balsīm, būs intervijas un inscinējumi. Temps būs vidējs, korelēts ar draudzīgas sarunas/pastaigas ritmu. Pārsvarā filmēšana notiks dabiskos apstākļos, retos gadījumos - studijā. Tā ir reminiscence par populārās bērnu literatūras varoni. Katra raidījuma garums bez reklamām - 26 minūtes. Cikla nosaukums - “Emīla darbiņi”, translēšanas platforma TV kanāls ReTV. Katram raidījumam būs savs apakšnosaukums, kurš sīkāk raksturos konkrēto raidījumu un izrietēs no LVAFA nospraustajām vadlīnijām.

Projekta rezultāti

Projekta ietvaros tiks sagatavoti un virszemes nacionālajā bezmaksas apraidē izrādīti 10 specializēti vides izglītības televīzijas raidījumi, kuri veidos vienotu, saturiski pabeigtu raidījumu ciklu. Raidījumu pasniegšana un pozicionēšana ar mērķi paplašināt auditoriju , no Emīla līdz vectētiņam, katram savs skatāmais un runājamais. Plānojam aptvert maksimāli iespējamo kanāla ReTV skatītāju skaitu. Skatītāju skaitu monitorēsim ar ReTV sniegtās informācijas palīdzību, tā savukārt pamatosies uz TNS telemetrijas datiem. Pēc katra raidījuma izrādīšanas rīkosim radošās grupas sapulci, kurā analizēsim skatītāju reakciju, pēc visu 10 raidījumu izrādīšanas sagatavosim pašnovērtējuma ziņojumu. Papildus skatītājus plānojam iegūt ar sociālo mediju, interneta un kabeļtelevīzijas palīdzību. Visi raidījumi 100 % apjomā būs veltīti vides aizsardzības problēmām.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 01.12.2018
Īstenotājs Kultūras iniciatīvu un realizāciju apvienība
Daugavpils, Mihoelsa iela 3 - 43, LV-5401
Projekta kopējās izmaksas 17 803.84 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 15 123.84 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.