• Sākums >
  • Avīzes pielikums “Vide un Mēs”

Avīzes pielikums “Vide un Mēs”

Reģ Nr. 1-08/229/2018

Projekta mērķis

Projekta ilgtermiņa mērķis ir veicināt sabiedrības informēšanu un izglītošanu par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. Projekta īstermiņa mērķis – informēt un izglītot avīzes “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” lasītājus Kandavas, Engures, Smārdes, Tukuma un Jaunpils novados un interneta vidē, izdodot 2018.gadā no aprīļa līdz decembrim astoņus avīzes pielikumus “Vide un Mēs” par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Projekta uzdevumi

1.; Sagatavot, izdot un izplatīt astoņus drukātos avīzes pielikumus “Vide un Mēs”, (A3 formāts, 4 lappuses, krāsains). Pielikums tiks sagatavots atbilstoši izvēlētajām tēmām (katrā pielikumā viena vai divas tēmas) izmantojot metodes, kas aptver dažādus informācijas iegūšanas avotus (intervijas ar nozares ekspertiem, speciālistiem, praktiķiem, sabiedrības viedokļa apkopojums, ielu intervijas, atbildes uz lasītāju jautājumiem par doto tēmu, valsts politikas aktualitāšu skaidrojums, pasaules tendences, ārvalstu pieredze). Avīzes pielikumu sagatavošanā piedalīsies laikraksta “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” redakcijas autoru kolektīvs. Viss avīzes pielikums 100% būs veltīts norādītajām tēmām. 2.; Nodrošināt projekta publicitāti un avīzes pielikumu “Vide un Mēs” pieejamību interneta vidē. Katrs avīzes pielikums “Vide un Mēs” būs bez maksas lasāms un lejupielādējams mājas lapās www.ntz.lv, www.senleja.lv un www.lvaf.gov.lv. Informācija par projektu tiks publicēta avīzē “Kandavas novada vēstnesis” sociālajos tīklos www.facebook.com, www.draugiem.lv un biedrības mājas lapā www.senleja.lv. Sociālajos tīklos tiks publicētas tēzes un fotogrāfijas no rakstiem, lai ieinteresētu lasītājus iepazīties ar visu rakstu un pielikumu “Vide un Mēs” un sajustu lasītāju reakciju par pielikumā rakstīto. Tiekoties ar dažādu biedrības organizētu pasākumu dalībniekiem tiks sniegta informācija par avīzes pielikumu. Projekta vadītāja un avīzes redaktore bieži sniedz intervijas radio un televīzijā, kur tad būs iespēja pastāstīt par projekta aktivitātēm un ietekmi uz sabiedrību. 3; Veikt pašvērtējumu par sasniegto auditoriju. Izmantojot pieejamo informāciju par abonentu skaitu, nopirktajiem laikrakstiem, interneta lapu skatījumu un lejupielādēm, apkopot datus par aptverto auditoriju. Mājas lapā www.ntz.lv noorganizēt interaktīvas aptaujas par pielikumu tēmā un apkopot tās rezultātus.

Projekta rezultāti

1.; Sagatavoti, izdoti un izplatīti astoņi avīzes pielikumi “Vide un Mēs”. 2.; Nodrošināta projekta publicitāte sociālajos tīklos un avīzes pielikumu pieejamība interneta vidē – www.ntz.lv, www.senleja.lv, www.lvaf.gov.lv. 3; Veikts pašvērtējums par projekta sasniegto auditoriju.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 31.12.2018
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 27 960.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 21 320.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.