Ķoņu kalna stāsts

Reģ Nr. 1-08/200/2017

Projekta mērķis

Izveidot izglītojošu vides infrastruktūru, godināt Ķoņu kalnu, veicināt Latvijas lielākā drumlina atpazīstamību un iedzīvotāju interesi par Latvijas dabas bioloģisko daudzveidību.

Projekta uzdevumi

1. izveidojot vides infrastruktūras objektus, popularizēt un godināt Latvijas un Austrumeiropas lielāko drumlinu un Ķoņu kalnu; 2. paplašināt vides izglītības infrastruktūru Ķoņu kalnā, tādā veidā motivējot iedzīvotājus iepazīt šo teritoriju; 3. veicināt iedzīvotāju izglītošanu par dabas bioloģisko daudzveidību, sniedzot ieguldījumu Latvijas dabas vērtību saglabāšanā; 4. popularizēt un godināt Latvijas dabas vērtības – akmeņus, augus, kokus, dzīvniekus; 5. izveidot Naukšēnu novada pašvaldības bezmaksas informatīvajā izdevumā un tīmekļvietnēs publikācijas, kas vēsta par projektu “Ķoņu kalna stāsts”, tādā veidā aicinot iedzīvotājus iepazīt dabu, atklāt to no jauna un rūpēties par to, lai saglabātu mūsu dabas vērtības arī nākamajam paaudzēm.

Projekta rezultāti

Projekta rezultātu tālāka izmantošana: 1. Naukšēnu novada Cilvēkmuzejs un tūrisma informācijas centrs jaunizveidotos vides izziņas infrastruktūras objektus izmantos tūrisma veicināšanas attīstībai Naukšēnu novadā; 2. Naukšēnu novada vidusskola – jaunizveidotos tūrisma objektus izmantos neformālās izglītības veicināšanai un praktisko nodarbību nodrošināšanā; 3. lai informētu sabiedrību par projekta ietvaros izveidotajiem infrastruktūras objektiem, informācija tiks iekļauta tūrisma informācijas bukletos, pastāvīgi ievietota Naukšēnu novada pašvaldības mājas lapā; 4. izveidotie tūrisma objekti varēs tik iekļauti vides nometņu programmā.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 15.11.2017
Īstenotājs Naukšēnu novada pašvaldība
Naukšēnu pag., Naukšēnu nov., “Pagasta nams”, Naukšēni, LV-4244
Projekta kopējās izmaksas 41 800.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 31 350.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.