• Sākums >
  • Videi draudzīgas komercdarbības veicināšana Latvijā, attīstot un popularizējot nomināciju Videi Draudzīgs tirgotājs

Videi draudzīgas komercdarbības veicināšana Latvijā, attīstot un popularizējot nomināciju Videi Draudzīgs tirgotājs

Reģ Nr. 1-08/1/2010

Projekta mērķis

Konkursa "Latvijas Labākais tirgotājs" ietvaros turpināt 2008.gadā ieviesto nomināciju "Videi Draudzīgs tirgotājs", kas tiek piešķirta tirgotājiem, kas atbilst "draudzīgas vides" izvirzītajiem kritērijiem.

Projekta uzdevumi

1. Precizēt nolikumu "Videi Draudzīgs tirgotājs 2010". 2. Precizēt objektu vērtēšanas kritērijus ekspertiem un vērtēšanas anketas uzņēmumu vadītājiem. 3. Informatīvo materiālu sagatavošana un informatīvo uzlīmju izgatavošana. 4. Tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu objektu vadītāju informēšana par konkursu. 5. Konkursam pieteikto objektu novērtēšana pēc iepriekš izstrādātajiem kritērijiem. 4 eksperti apseko un novērtē objektus pa visu Latviju. 6. Ekspertu vērtējumu un objektu vadītāju vērtējumu apkopošana, lēmuma pieņemšana par konkursa rezultātiem. 7. Diplomu un ielūgumu izgatavošana. 8. Nominācijas „Videi Draudzīgs tirgotājs 2010” pasniegšana Vides ministrijā. 9. Preses konference, publikācija presē un žurnālā „Latvijas Tirgotājs”

Projekta rezultāti

Konkursa "Videi Draudzīgs tirgotājs" ikgadēja ieviešana konkursa "Latvijas Labākais tirgotājs" ietvaros veicinās arvien lielāku skaitu tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumu attīstību kā videi draudzīgus un uz ilgtspējīgu attīstību balstītus uzņēmumus.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 28.02.2011
Īstenotājs Latvijas Tirgotāju kamera
Rīga, Lidoņu iela 22 – 11, LV-1055
Projekta kopējās izmaksas 8 956.55 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 396.67 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 5 855.12 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.