LAIPAS – Ogres upes un tās krastos augošo aizsargājamo biotopu un peldu kūrorta cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi

Reģ Nr. 1-08/196/2016

Projekta mērķis

Projekta mērķis – stiprināt Latvijas iedzīvotāju mīlestību pret dzimteni, tās vēsturi un dabu, kā arī dalīties pieredzē ar starptautiskajiem sadarbības partneriem.

Projekta uzdevumi

Konkursa nolikumā noteiktie uzdevumi tiks izpildīti: 1. Tiks informēta sabiedrība par projekta aktivitātēm, iniciatīvām, kas stiprinājušas un arī nākotnē stiprinās Latvijas valsts dabas vērtības; 2. Tiks cildināts Latvijas dabas skaistums un daudzveidība; 3. Tiks radītas paliekošas vērtības un simboli, kas atgādinās Ogres vēstures simbolus, kā arī apliecinās jaunrades darbus; 4. Sabiedrībā, t.sk., jauniešiem un starptautiskā līmenī tiks veicināta ilgtermiņa atbildība pret apkārtējo vidi un dabas vērtību saglabāšanu.

Projekta rezultāti

Projekta LAIPAS rezultātā tiks ierīkota laipa pāri Ogres upei un izvietots informatīvais stends par krastos augošajiem aizsargājamajiem biotopiem, tādā veidā godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi, popularizējot Ogri, tās vēsturi, kā arī veicinot Latvijas sabiedrības un starptautisko sadarbības partneru izpratni par Daugavas (t.sk., Ogres) baseina ielejas un osu (t.sk., Ogres Zilajos kalnos) dabas vērtību aizsardzību.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 23.07.2017
Īstenotājs Ogres novada pašvaldība
Ogre, Brīvības iela 33, LV-5001
Projekta kopējās izmaksas 121 980.27 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 44 996.35 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 42 645.00 €
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.