Zaļi dzīvojam

Reģ Nr. 1-08/194/2018

Projekta mērķis

Projekta īstermiņa mērķis – izglītot radio klausītājus par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu kā arī informēt par aktuālākajiem vides jautājumiem, kas ir saistīti ar resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību. Projekta ilgtermiņa mērķis – mainīt cilvēku domāšanu par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu no pasīvas uz aktīvu – no vērošanas uz darbību. Precīzi un objektīvi skaidrot dažādus jautājumus un to aspektus, kas saistīti ar cilvēka ietekmi uz vidi un dabu, tādējādi veidojot sabiedrībai izpratni par cilvēka ietekmi uz dabu. Identificēt problēmas un sniegt praktiskus padomus to novēršanai un profilaksei.

Projekta uzdevumi

1.Veidojam oriģinālus raidījumus; 2. Piesaistām speciālistus, kuri spēj labi un saprotami izskaidrot situāciju, ieteikt risinājumus, ieinteresēt sabiedrības grupas; 3. Sagatavojam raidījuma pašreklāmas, ar kuru palīdzību ieinteresēt par tuvojošos nedēļas raidījumu; 4. Sagatavojam raidījuma vizuālos materiālus, ar kuru palīdzību informējam par raidījumu un aicinām to gan klausīties radio ēterā, gan klausīties/skatīties raidījuma atkārtojumu EHR facebook lapā; 5. Ar raidījuma dalībniekiem sagatavojam konkursa jautājumus: 2-3 jautājumi (ir iespējami arī atbilžu varianti) – kuri izskan radio ēterā un pēc tam tie tiek publicēti arī EHR facebook lapā, kur klausītājiem ir iespēja uz tiem atbildēt; 6. Raidījuma konkursam piesaistām dažādus mājražotājus, ražotājus, kuri ir videi draudzīgi – atbalsta „zaļu domāšanu” un būtu ieinteresēti, ka viņu produktu izspēlē starp raidījuma klausītājiem, kuri pareizi atbild uz uzdotajiem jautājumiem; 7. Tiek apkopoti rezultāti par radio raidījumu un sabiedrības aktivitātēm sociālajos tīklos projekta laikā.

Projekta rezultāti

1. Plānotā sasniedzamā auditorija radio ēterā (pēc Kantar TNS datiem) – 17000 klausītāju raidījuma laikā; 2. Plānotā sasniedzamā auditorija EHR facebook lapā – tās sekotāji – 20000 sekotāji; 3. Raidījuma plānotais kopējais video materiālu skatījumu skaits – 3000 skatījumu;

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 31.08.2018
Īstenotājs Super FM
Rīga, Elijas iela 17, LV-1050
Projekta kopējās izmaksas 38 863.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 31 473.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.