• Sākums >
  • Raidījumu cikls "Ceļojums pagātnē"

Raidījumu cikls "Ceļojums pagātnē"

Reģ Nr. 1-08/18/2017

Projekta mērķis

Izveidot raidījumu ciklu, kas veltīts vides izglītībai "Ceļojums pagātnē", un pārraidīt kanālā Rīga TV24, kā arī tiešraidē - internetā www.rigatv24.lv, izvietot raidījuma ierakstus interneta resursos www.play24.lv, sociālajos tīklos www.facebook.com/Ceļojums pagātnē. Projekta mērķis ir paplašināt Latvijas iedzīvotāju zināšanas vides jautājumos. Informēt un izglītot visplašāko sabiedrības daļu par norisēm vides jomā, popularizēt videi draudzīgu dzīvesveidu un tās priekšrocības, kuras rodas dzīvojot sakārtotā vidē gan indivīdam, gan visai sabiedrībai kopumā. Veidot sabiedrības apziņu, ka cilvēka veselība ir atkarīga no vides veselības, un nākotne ir ilgtspējīga attīstība.

Projekta uzdevumi

1. Veidot specializētus TV raidījumus par aktuālām vides aizsardzības tēmām. 2. Veidot katrai raidījuma tēmai scenāriju, izpētīt un atlasīt piemērotus arhīva materiālus. 3. Izbraukt uz dažādiem objektiem (tikties ar ekspertiem, vēsturniekiem, vides pētniekiem, vides nozares profesionāļiem, organizācijām), nofilmēt un studijā veikt raidījumu montāžu. 4. Pārraidīt raidījumu Rīga TV24 ēterā un interneta platformā: rigatv24.lv 5. Izvietot raidījuma ierakstus interneta resursā: play24.lv un sociālajā tīklā: facebook.com. 6. Izveidot raidījuma pašreklāmas klipus (nofilmēt un samontēt), kurus pārraida nedēļu pirms raidījuma. 7. Sagatavot raidījuma anotācijas un maketu izvietošanai presē.

Projekta rezultāti

1. 2017. gadā tiks sagatavoti 24 raidījumi (26 minūšu gari) par vides aizsardzības jautājumiem. 2. 2017. gadā kanālā Rīga TV24 un interneta tiešraidē: www.tv24.lv tiks pārraidīti 24 raidījumi (26 minūšu gari) ar atkārtojumiem 3. Raidījumu ieraksti tiks izvietoti interneta resursā: play24.lv/ Ceļojums pagātnē un sociālajā tīklā: facebook.com/Ceļojums pagātnē 4. Visplašākās sabiedrības izglītošana un informēšana vides jautājumos, zaļā dzīvesveida popularizēšana novedīs pie izglītotas, zaļi domājošas dabas un bioloģiskās daudzveidības saglabājošas sabiedrības. Sabiedrība būs ieinteresēta novērtēt Latvijas kultūrvidi, vidi, projektus, kas ar to saistīti, dabas unikalitāti, iesaistīties vides jautājumu sakārtošanā un risināšanā.

Vadlīnija Plašsaziņas līdzekļu darbība un izdevējdarbība vides izglītības jomā
Realizācijas laiks 31.12.2017
Īstenotājs Stella Terra
Saulkrasti, Kastaņu iela 1A, LV-2160
Projekta kopējās izmaksas 62 751.82 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 46 934.82 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.